YUSUF OZBEK'I KAYBETTIK!

Başlatan NivaTR Admin, Ağustos 21, 2012, 11:32:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umudunsesi

Yusuf abiyle tanýþma fýrsatým olmadý. Ama forumdan tanýdýðým kadarýyla çok saygý duyduðum bir insandý. Kendisine Allah'tan rahmet, bütün Niva ailesine de baþsaðlýðý diliyorum. Mekanýn cennet olsun Abim.

nivaoffroad

Allah rahmet eylesin, mekaný cennet olsun

akýn61

Ne kadar þanslý bir insaným ki Yusuf abi gibi bir deðer ile tanýþma ve muhabbet etme gibi þansým oldu..... orada rahat uyu hepimiz sýra ile yanýna geleceðiz ;Yusuf abi...
Allah rahmet eylesin hepimizin baþý saðolsun... teselli eden tarafý da bayram günü vefat etmiþ olmasý. Allah yar ve yardýmcýsý olsun.. seni unutmayacaðýz YUSUF ABÝ...

Bize her yer TrabzoN

STI Performance

1 hafta olmuþ yeni gördüm.Bi an herþey durdu.Bende herkes gibi ne diyeceðimi bilemiyorum.O klasik cümleyi bile kurmak gelmiyor içimden...........

STI Performance

Kendisini hiç tanýmadým.Sadece siteden...Geçen yaz Ýstanbula gelmiþtim.Belediye otobüsüyle giderken leventte metrocity nin önünde sýkýþýk trafikte yavaþ yavaþ ilerlerken karþý þeritte gözüme bir niva takýldý.Karizmatik bir niva.Ýçinde Nivasý gibi karizmatik bir insan vardý.Aramýzda 10 metre vardý.Yusuf abiyi ilk ve son defa orada görmüþtüm.Sanýrým o klasik cümleyi kurmam gerekecek.ALLAH Rahmet Eylesin Mekanýn Cennet Olsun Yusuf Abi.

BAKKAYA

Bayram dolayýsýyla foruma giremedim þimdi açtým ve þok oldum.Ölüm herkese ayný mesafede ancak bu kadar hayat  dolu yaþamaktan keyif alan birine ölümü yakýþtýrmak gerçekten zor.Allah mekanýný cennet eylesin.Kendisinden gýyabýnda da olsa çok þey öðrendiðimi düþünüyorum ne yazýk ki tanýþma þansýna sahip olamadým.NivaTR ailesi seni  özlemle anacaktýr YUSUF abimiz mekanýn cennet olsun.
Bülent AKKAYA

zafertogay

Merhabalar,

Ben daha önceden Harun Beye bahsetmiþtim  6-7 Ekimde 5.Beykoz Off-Road oyunlarý var.
Ben 5.Beykoz Off-Road oyunlarýný Rahmetli Yusuf abimiz anýsýna yapmak istiyorum.
Sizlerden istediðim Nivatr olarak belirlediðini Yusuf abinin ( tabiki hepsi birbirinden güzeldir ) en beðendiniz bir adet resmini istiyorum.
resim için veyahut baþka önerisi olan varsa bana lütfen bildirsin.
tel : 0533 232 59 55
mail:   zafertogay@gmail.com

Sergun Basturk

Allah rahmet eylesin, topraðý bol olsun Yusuf Abinin...  yarýþý onun adýna düzenlemek çok güzel bir düþünce helal olsun NivaTR  nin nasýl samimi bir aile olduðunu þimdi daha iyi anlýyorum..

Harun

Alıntı YapAllah rahmet eylesin, topraðý bol olsun Yusuf Abinin...  yarýþý onun adýna düzenlemek çok güzel bir düþünce helal olsun NivaTR  nin nasýl samimi bir aile olduðunu þimdi daha iyi anlýyorum

Beykoz Off-Road grubundaki arkadaþlarýmýzýn fikri bu güzel fikir.
umarým Yusuf abi'nin de adýna yakýþacak güzel bir organizasyon olur,
þimdiden kolaylýklar çalýþmalarýnda.

niva07

Yusuf aðabey ile her ne kadar bir araya gelememiþ olsak da, o; yaþam tarzýyla kiþiliðiyle, kendine özgü üslubu ve esprileriyle hepimizin gönlünde taht kurdu. Mekaný cennet olsun, Allah rahmet eylesin.. Dostlarýna sevenlerine ve ailesine baþsaðlýðý diliyorum.

NÝVACI

Beþinci keredir içimden geçenleri  yazýp siliyorum.
Yaralarý tazelemek istemiyorum.
Yazmadanda edemedim. tekrar baþýmýz saðolsun Mekanýn cennet olsun.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

emre_ozk

Üzücü haberi þimdi gördüm
Allah rahmet eylesin.
Yusuf abiyle tanýþma fýrsatým olmuþtu.
Geride kalanlara Allah sabýr versin mekaný cennet olsun.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

krosofrot

ALLAH cc  iyi amellerini yoluna ýþýk eylesin, kabri cennet bahçesi olur inþallah.
HÝÇDURMASAM

Harun

hafta sonu Beyoff oyunlarý vesilesi ile bir araya geldik,ustayý yad ettik.
ben eþi Þule ablamýz ve kýzlarý Pýnar ile tanýþma fýrsatý buldum,
bu vesile ile tekrar ruhu þad olsun,rahat uyusun...

sonata007dr

uzun süredir foruma girememiþtim. yusuf abi ismini duyunca inþallah o deðildir dedim. ama fotograflara bakýnca anladým. inanýn sanki çok yakýn bir arkadaþýmý kaybetmiþ gibi bir hisse kapýldým. lakin kendisiyle hiç tanýþma fýrsatýmýz olmamýþtý ama çok yakýn gibi hissediyordum kendime.

Allah mekanýný cennet eylesin varsa günahlarýný affetsin. Ailesinin ve forumumuzun baþý saðolsun...