Frenlerim neden yumuþuyo??

Başlatan diff-lock86, Ocak 08, 2008, 01:13:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

diff-lock86

daha önce olmayan bi problem olmaya baþladý,fren pedalým yumuþuyo bazen,sanki bi yerden yað kaçýrýyo gibi ama zannetmiyorum yarýn detaylý bi bakýcam her tarafýna,pedal sonuna kadar gitðini hissediyorum,eskiye nazaran % 100 den % 60 verim e düþmüþ gibi tepki veriyo fren pedalým??
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

ERCO

nidrolik borularýnda kacak yoksa fren ana merkez arýzalanmýþdýr buyuk ihtimale.
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

diff-lock86

bugün bakýndým her tarafa hortumlarda vs yerlerde herhangi bi kaçak falan yok,fren ana merkez bi kaç sefer deðiþmiþti,sýk arýzalanan bi parçamýdýr acep bu ana merkez

ERCO

pek sýk arýzalanmaz. orj parca kulanýrsanýz
www.guvenlada.com

efe

Kardeþ ayný sorundan muzdaribiz. Muhtemelen arka balatalar aþýndý ondan. Bi baktýr derim.

diff-lock86

zannetmiyorum balatalardan olsun yeni deðiþti daha komple,erco ustamýn dediði gibi ana merkezden galba

ERCO

bence alýn bi merkez takdýrýn ve iyice bi havasý alýndýkdan sonra sorununuz bitecekdir
www.guvenlada.com

diff-lock86

hava yaptýðýný söledi ustam bugün halloldu,havasýný aldý normale döndü,teþekkürler cewap veren abilerime....  ;)

böyle bi sorunla karþýlaþan olursa önce hava yapmþmý diye baktýrabilir,keyifli forumlar ....
;)

BadBoy

valla biz izmirliler o konuda þanslýyýz

haftada bi arcoya çay içmeye gidiyoz o test ediyo varsa biþi hallediyo bize sormadan saðolsun
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

ERCO

Alıntı yapılan: diff-lock86 -  Ocak 10, 2008, 11:50:33
hava yaptýðýný söledi ustam bugün halloldu,havasýný aldý normale döndü,teþekkürler cewap veren abilerime....  ;)

böyle bi sorunla karþýlaþan olursa önce hava yapmþmý diye baktýrabilir,keyifli forumlar ....
;)
hava yapma sebebinide bulmak lazým hidrolik falan ekþilmedise hava yapmasý imkansýz . bekleyelim bakalým birdaha ne zaman pedal aþaya duþmeue baþlayacak
www.guvenlada.com

diff-lock86

tamamdýr ustam bakalým ne zaman yapýcak bir daha