16 kaf 22 1995 model nivamýzý satýlýga cýkardýk

Başlatan Almanyalı, Ağustos 13, 2012, 11:02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanyalı

arkadaþlar bizim yadigarý satýlýga cýkardýk az cok aracýmýzý sitemizi takip edenler bilir aracýmýz muayer olup sahibini üzmeyecek bi araçtýr   sitede video vede fotograflarý mevcuttur saygýlar  alana hayýrlý ugurlu olsun güle güle kullansýn inþallah  :) :) :)  gerekli bilgi için telefonum soydan turk 05325830016 inegöl bursa                                                                                                                                http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-sahibinden-temiz-hesapli-lada-niva-96400580/detay                         

karakeçi67

Murat 1972
kara keci 1991

mehmet22

hayrolsun soydan abii  nedir sebeb   kýrmýzý kerata gidiyor desene alanada satanada hayýrlý uðurlu olsunn abii
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Harun

Soydan abi hayýrlýsý olsun,
tek araca dönüyorsun sanýrým,diðer araç nasýl?

akýn61

Bize her yer TrabzoN

kocaali

jimny'yi sattýðýmdan beri jipsizlikten dolayý pek bi keyifsizim.. cross tarzý ufak bir motosiklet alabilmek için para biriktirme çabasýndayým.. þimdi ilaný görünce þeytan dürtmeye baþladý, acaba.... mý diyorum :)

hayýrlý müþteriler abi, herþey gönlünce olsun...
No mud, no fun...

vehbi

Soydan abiden araç alýnýr.. :çok uðraþmýþtý..
hayýrlý oslun..
"free as a bird"

Almanyalı

buradan iyi niyet dilek vede temennilerini belirten dostlarýmýza vede tüm nivacýlaarýmýza teþekkürlerimi sunuyorum naplým nasip hiç kolay olmasada ayrýlacagýz nivamýzdan pajeomuzuda verdik gibi babamýzýn rahatsýzlýgý dolayýsýyla hastaneye sýk sýk gidecegimiz için yakýtý ekonomik küçük bi araç alacagýz kilimalý biraz böyle devam edecegiz daha sonra niyetim yeniden bir NÝVA almak nasip gerisi land cruseir de olsa paklamaz bizi inanýn bizim tenekelerin samimiyeti hiç birin de yokkkkk  :D :D :Dsaygýlar

vehbi

"free as a bird"

mehmet22

baba ya gecmiþler  olsun soydan abi  inþallah en kýsa sürede eski saðlýðýna kavuþurr
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

reis28

Soydan cok gecmiþ olsun Rabbimden acil þifalar diliyorum her iþin hayýrlýsý olsun diyorum güzel arac dostlara tafsiye edlir .
DURSUN USTA 05364629668

Harun

Soydan abi geçmiþ olsun acil þifalar dilerim amcamýza.
Tez zamanda o saðlýðýna,sen de Nivana kavuþasýn inþallah.

Almanyalı

cenker

divers do it deeper

Almanyalı

arkadaþlar aracýmýz satýlmýþtýr herkese teþekkürler