atýl halde Unýmog..

Başlatan Maestro, Mart 09, 2012, 11:36:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre_ozk

Emre özkaradeniz
Ýzmit

Maestro

Araç Ýzmir   Torbalý- Ayrancýlar  da..  soran olduguna göre, pazartesi günü  iþe giderken evden biraz erken çýkýp ögreneyim...

NÝVACI

maestro  sen nerede oturuyorsun
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mart 11, 2012, 03:25:41
maestro  sen nerede oturuyorsun

Burhan amca..  ben  Ýzmir  Torbalý ya baglý  Ayrancýlar beldesinde oturmaktayým.. Aslen Balýkesirliyim.. 8 yaþýndan beridir Ýzmirde yim.. 

NÝVACI

Ayrancýlada suyun baþýnda  tekele çook destek olduk  zamanýnda.
toparlanýnca dolaþmayý istiyorum kapattýlarmý oralarý  mahalle içinde kaldýmý merak ediyorum.

Maestro

Suyun baþý  hala yerinde...  Belediye çevresini tel örgü ile çevirdi...  epey bir düzenleme çalýþmasý  yapýldý , kaynagýn alt tarafýna ve üst tarafa  ( orman içine giden bir yol vardý )  süs havuzlarý yapýldý, sanýrým  mangal yapmak yasak..  araç giriþine kapatýldý, kapýsýna bekçi konuldu,   kaynak ýn çýktýgý yerden aþagý dogru giderken  oradaki  büfeler vs hepsi kalktý, sadece aþagý tarafa  etrafýnda havuz olan çay bahçesi gibi bir yer yapýldý, havuzdaki fýskiye lere bakarak çayýný içebiliyorsun..  bulabilirsem  resimleri yüklerim.. yada gider resim çeker yüklerim.. bana çok yakýn...     buralara yolunuz  düþerse önceden haberim  olsun ,  iþlerim yogun oldugu için önceden bilirsem  izin durumu ayarlarým  sizi  gezdirmek isterim... Siz bilirsiniz sanýyorum  Suyun baþýndan  sol  tarafa dogru giderseniz , ileride küçük bir bahçe var, orada da  su kaynagý var , ufak birde alabalýk havuzu var ,  salaþ bir yer ama  balýklar ve  ekmegi.. birde  zeytinyaglý  salatasý  güzel.... üzerine  semaverde çay  iyi gider...    sizi  agýrlamak  bana onur verir..     Selamlar..

Maestro

Sahibi ile görüþtüm...  araba ya 71  yada 76  diyor..modelini  bilmiyormuþ, sanayide  tornacý  kendisi.. orjinal motoru drgilmiþ, üzerinmde 4 silindir dizel  mercedes motoru varmýþ.. aracý  çalýþýr halde  getirmiþ, geçen sene motorundan bir parça sökmüþler..  çalýþýrmý  çalýþmazmý bilmem   bakarlar  diyor..  fiyat olarak 2000 TL  istiyor.. 2 sene önce  1200  civarýnda  vergi borcu  varmýþ..  þimdi  ne olmuþtur  bilmiyorum  diyor.. buradan  ism ve tel numarasý yazmak site kurallarýna uygunmu degilmi  bilmiyorum, onun için yazmadým.. isteyen olursa  özel mesaj ile  sahibinin  ismini  numarasýný  yazarým..

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mart 12, 2012, 11:14:15
toparlanýnca dolaþmayý istiyorum kapattýlarmý oralarý  mahalle içinde kaldýmý merak ediyorum.

Burhan amca  resimleri çektim  þu an bilgisayara yüklemek ile  meþgülüm..iþ saatimde yaklaþtý..yetiþmesse gece vardiya dönüþü  01   gibi  yükleyecegim...

NÝVACI

ilk fýsatta   geleceðim  hayýrlý iþler

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mart 12, 2012, 11:14:15

resimler....

[IM

Maestro

avercanugur

Alıntı yapılan: Maestro -  Mart 12, 2012, 02:29:33
Sahibi ile görüþtüm...  araba ya 71  yada 76  diyor..modelini  bilmiyormuþ, sanayide  tornacý  kendisi.. orjinal motoru drgilmiþ, üzerinmde 4 silindir dizel  mercedes motoru varmýþ.. aracý  çalýþýr halde  getirmiþ, geçen sene motorundan bir parça sökmüþler..  çalýþýrmý  çalýþmazmý bilmem   bakarlar  diyor..  fiyat olarak 2000 TL  istiyor.. 2 sene önce  1200  civarýnda  vergi borcu  varmýþ..  þimdi  ne olmuþtur  bilmiyorum  diyor.. buradan  ism ve tel numarasý yazmak site kurallarýna uygunmu degilmi  bilmiyorum, onun için yazmadým.. isteyen olursa  özel mesaj ile  sahibinin  ismini  numarasýný  yazarým..
Arkadaþým bana unimogun sahibinin telefonunu yazabilir misin ?

NÝVACI

Maestero.
Lütfen özürlerimi kabul et.
Nasýl bir dalgýnlýk ettiisem bu satfaya  bir daha  girmemiþim.
Emekerine  saygýsýzlýk oldu kusura bakma. Tekrar  özür diliyorum.
çok deðiþmiþ.  Güzelmi tartýþýlýr biz doðallýk sevdalýlarý için biraz zor.  Yapaycýlar için güzel gelebilir.
eline saðlýk.

NivaTANK

Aracýn motorunun durumu vahim duruyor, 4 silindir motorun 2 adet mazot enjektörüne giden bakýr teli eksik sanýrým koparýlmýþ ve mekanik mazot pompasýda sanýrým çoktan kendini kitlemiþtir.
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Nisan 03, 2012, 08:22:44
Maestero.
Lütfen özürlerimi kabul et.
Nasýl bir dalgýnlýk ettiisem bu satfaya  bir daha  girmemiþim.
Emekerine  saygýsýzlýk oldu kusura bakma. Tekrar  özür diliyorum.
çok deðiþmiþ.  Güzelmi tartýþýlýr biz doðallýk sevdalýlarý için biraz zor.  Yapaycýlar için güzel gelebilir.
eline saðlýk.

ne emek  Burhan  abi....  ogün  müsaittim  vardiyam  15:30- 23:30  idi..   evden   biraz    erken çýktým..   bana  göre  eski  hali  daha  güzeldi , orada  su  kaynagý  var  alýpta  bir  tas  su  içemiyorsun   iyimi... yanda  çeþme  yapmýþlar   çeþmenin  suyu  þebeke  den  geliyor..  haa  yürüyüþ  yapayým  temiz  hava alayým..  köpegim  fifi  yi  gezdireyim  dersen  iyi  olmuþ..  dostlar  alýþveriþte görsün  misali   bir  dogal  yaþam  alaný...   benim  ev  oraya  500  metre  gibi..  biraz  ilerisinde  saklý bir  bahçe  içerisinde   Ergenekon  isminde  bir  küçük  alabalýk  havuzu  olan  yer  var...