106 koltuk

Başlatan Tolga, Kasım 13, 2008, 07:44:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolga

106 koltuklarýný Niva'ya sýðdýramadým, kýzaklý ve öne kayar tipde güzel koltuklar, baþka araçda kullanmak isteyenler için uygun. garaj kýsmýnda VP 4873 bölümünde resimleri var.
Tolga

Harun

Kaner oto'nun oradaki yeþil nivaya bakmaya geldiðimde gördüm sýðmadý dediler,þaþýrdým

zira benim baktýðým niva da yanýlmýyorsam ford transit koltuðu var dediydi Kaner

onu sýðdýrmýþlar da,106 dediðin hap kadar araç,koltuklarýný mý sýðdýramadýlar nivaya

???

Tolga

Valla bende kýzdým önce Maslaða eski kaportacýma gittim onlarda takamadýlar. Biraz spor bir koltuk yanlar geniþ. Nivanýn koltuk 55 cm bunlar biraz daha geniþ çok sýkýþýk oluyor koltuk öne arkaya çalýþmýyor. Tek kapý araba koltuðu, kýzaklý, öne kayanlardan diye atlayýp aldýk ama olmadý...
Tolga

feyzullah

olmaz zaten ölçüleri farklý olduðu için ama alfa koltuðu aolabilir yada tafaþ koltuðu doðan daha uygundur

Tolga

yoldan bi doðan görünümlü þahin taksi çevirip koltuklarýný ölçücem :)
Tolga

feyzullah

gerek yok ölçmeye doðan takarsanýz daha rahat edersiniz baðlantý ölçüleri ayný rahat olunuz

Harun

Tolga abi sahibinden.com da bir iki araç var,pejo 206 ve subaru koltuðu takan bile var. :o

reis28

206 koltuklarý nasýl uymaz ya nivaya alt kýzak aralarýmý dar geliyor anlamadým yoksa öyle cok kalýplý bir koltuk degil bir þekilde sonucta sýgar nivanýn ön kokpiti  dardegil oldukcada geniþ sayýlýr ya ustalar ugraþmak istemedi sanýrým
DURSUN USTA 05364629668

feyzullah

altlara köþebent ile baðlantý olabilir sanki

Tolga

yok abi106'nýn kýzaklarý komple kesip Ninavýn üzerine kaynaklamaya bile kaltýk, koltuðun yalnýz minderini kullanýr gibi gene olmadý oturma yeri kapý ile viteslerin olduðu kýsým arasýna sýkýþýp kalýyor ileri geri bile çalýþmayacak þekilde bizde hiç deðilse bu koltuðun orijinalliðini bozmayalým belki baþka araçta deðerlenir dedik.
heralde 106 GTI koltuðu filan spor bir koltuk yanlar tam adamý sarýyor aslýnda ideal ama Nivanýn orta kýsýmdaki þanzýman yüksekliði iþi bozuyor.
Tolga

yasarergun

ben mercedes slk koltuðu taktým 97 nivaya hiç sorun yaþamadým nasýl 106 koltuðu sýðmaz anlamadým. ustalar yapamamýþ olmasýn sakýn ?

ufo

Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Tolga

abi bunlar 106, 206 deðil, verdiðin linktekilerden daha geniþ duruyor ve yanlar kýzaktan dýþarda duruyor, dediðim gibi GTI olabilir..
Tolga