Folyo kaplama

Başlatan Tolga, Ekim 15, 2008, 08:53:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolga

Folyo kaplama hakkýnda tecrübesi olan varmý? kaput yada komple uygulama için boyaya alternatif olabilirmi, maliyetinin düþük olduðu söyleniyor ama hiç gidip sormadým açýkcasý nerelerde var bilmiyorumda...
Tolga

Yevgeni

Uðraþma folyo ile. Boyaya gir..

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

reis28

neden folya kaplama ihtiyacý duyuyorsun aracýn boyasýnda sorun vardamý yoksa yeni olan boyayý korusun diyemi
DURSUN USTA 05364629668

Tolga

kaportaya girmeden dýþýný biraz makyajlamak için sordum. kaportaya þimdi giremeyeceðim ama dökükde dolaþmak istemedim...
Tolga

Yevgeni

Folyonun altýnda varsa pas yürümeye devam eder, yani yayýlýr.
Folyo ayýbý kapatýr ama anlamlý deðil..

Tolga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 15, 2008, 04:17:39

Folyo ayýbý kapatýr...

aynen :) ama fiyat soracak bir yer bulamadým en iyi taksiciler bilir dediler yakýndaki duraða sorucam.
Tolga

Yevgeni

Girme o tür iþlere derim hala..

reis28

tolga bencede girme derim folyanýn altýnda kaln pas yürü gider sen bence stýkýrlarla falan süsle aracý zaten arazidede baya cizersin falan makinayý daha sonra direk boya kapaortaya sokarsýn aracý bende senin gibi aracý ilk aldýgýmda daldým araziye hýncýmý aldým daha sonra yaptýrdým boya iþlemlerini
DURSUN USTA 05364629668

feyzullah

bymuammer

abi ben 5-6 yýl kendi þirketim vardý reklamcýlýk üzerine. Bir çok araç kapladýk. ilk baþlarda gayet güzel oluyor görüntü açýsýndan. ama alttaki çürükler olduðu gibi duruyor ve dahaba büyümeye baþlýyor. ve o folyoyu sökmek kadar lanet bir iþ yoktur. sadece kusurlarlarý gizlersin bence çok mantýksýz. Hatta bir hikaye var buna benzeyen...

Bir duvar ve insan varmýþ. Hikaye buya bunlar arkadaþ olmuþlar. adam sürekli duvarýn gölgesinde otuyor, yiyiyor içiyor korunuyormuþ.

zaman geçtikçe duvarda çatlaklar oluþmaya baþlamýþ. adam duvar çatladýkça bi avuç çamuru alýp sýca yapýyormuþ.

bir süre böyle devam etmiþ. adam birgün gelmiþ duvar yerle bir,
adam duvara sormuþ
- hani biz dosttuk neden böyle yaptýn.

duvar
- evet dosttuk ama ber her aðzýmý açýp sana söylemeye çalýttýðýmda sen bi avuç çamurla aðzýmý kapatýyordun sana bu yüzden söyleyemedim demiþ.

folyo iþide aynen böyle abi. o çürükler ve paslar bize birþeyler anlatmaya çalýþýyor. eðer bizde bizim maþinlerin aðzýný kapatýrsak sorunumuz böyle hüsran olabilir....

dora

Evet doðru derin bymuammer.
Niva 1041-firefly-Atlantis

sonata007dr

Alıntı yapılan: bymuammer -  Ocak 27, 2009, 11:29:57
abi ben 5-6 yýl kendi þirketim vardý reklamcýlýk üzerine. Bir çok araç kapladýk. ilk baþlarda gayet güzel oluyor görüntü açýsýndan. ama alttaki çürükler olduðu gibi duruyor ve dahaba büyümeye baþlýyor. ve o folyoyu sökmek kadar lanet bir iþ yoktur. sadece kusurlarlarý gizlersin bence çok mantýksýz. Hatta bir hikaye var buna benzeyen...

Bir duvar ve insan varmýþ. Hikaye buya bunlar arkadaþ olmuþlar. adam sürekli duvarýn gölgesinde otuyor, yiyiyor içiyor korunuyormuþ.

zaman geçtikçe duvarda çatlaklar oluþmaya baþlamýþ. adam duvar çatladýkça bi avuç çamuru alýp sýca yapýyormuþ.

bir süre böyle devam etmiþ. adam birgün gelmiþ duvar yerle bir,
adam duvara sormuþ
- hani biz dosttuk neden böyle yaptýn.

duvar
- evet dosttuk ama ber her aðzýmý açýp sana söylemeye çalýttýðýmda sen bi avuç çamurla aðzýmý kapatýyordun sana bu yüzden söyleyemedim demiþ.

folyo iþide aynen böyle abi. o çürükler ve paslar bize birþeyler anlatmaya çalýþýyor. eðer bizde bizim maþinlerin aðzýný kapatýrsak sorunumuz böyle hüsran olabilir....

hikaye çok güzel muammer eline ve aðzýna saðlýk. bencede boyatmak daha güzel olur

bymuammer

teþekkür ederim abi.

feyzullah

býrakýn uydurma iþleri