Intercity Trophy 14-15-16 Kasým 2008 tarihlerinde IGNEADA da yapýlacaktýr.

Başlatan reis28, Eylül 03, 2008, 02:15:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: seko -  Kasım 04, 2008, 10:44:24

bizdfe bursa grubu olarak alkole hayýr diyoruz: ;D
yaþasýn viþne suyu...... ;D ;D ;D ;D

Kendi adýna konuþ...
Hahahahhahahaaa...

Ýmza: Öz-Hakiki Bursa grubu...
Yeþilaycý grupla karýþtýrýlmamasý önemle rica olunur.

seko

Alıntı yapılan: taiga -  Kasım 04, 2008, 11:42:33
Kendi adýna konuþ...
Hahahahhahahaaa...

Ýmza: Öz-Hakiki Bursa grubu...
Yeþilaycý grupla karýþtýrýlmamasý önemle rica olunur.

haldun abi çok güldüm
uludaðda viþne sularý baenden bu hafta sonu:)

yusuf

Alıntı yapılan: babacandar -  Ekim 13, 2008, 10:03:05
Yusuf Abem..
Reis Üstat
Seyretmeye de olsa gidelim derim.. biz buluruz nasýl olsa kendimize göre bir rota..
Ne dersiniz?

babacandar

hazýrlanýn. Gidiyoruz.

ysf

babacandar

Yusuf Abem,
Yarýn hem ön helezon kitlerini hem de arka teflon takozlarý yeniden ayarlýyoruz.
Hazýrýz yani...

yusuf

Cumartesi giderken asfalt yapalým, Seyirci etabýný seyredelim. Dönüþte vinçli falan bir offfff  çekelim.

Dönüþ parkurunu daha önce yapmiþtým. Kolay olmayacak.

Yevgeni, ben tekim. Ýstersen benle gelebilirsin.

Yevgeni

Usta, baþka bir baþlýk altýnda söylemiþtim. Dünden itibaren kan revan haldeyiz (acans). Çocuklar neredeyse hiç uyumadýlar ve bu durum Kasým 24'e kadar böyle.

Ama bulursam fýrsatýný tabii ki gelirim..

babacandar

yusuf

DAHA AKILLICA OLUR.

ÝÐNEADA OTOBANDAN 265 KM. EN AZ 5 SAATTE GÝDERÝZ. GECE DE BU KADAR YOL ÇEKÝLMEZ.

BEN DERÝM KÝ, GECE KASTRO YAPALIM (165 km). SABAH ÝÐNEADA'YA (100 KM) GAZLARIZ.

babacandar

Tamamdýr Yusuf Abem..
Bir taþla iki kuþ gibi biþey bu yav....

yusuf

eee, mermiler azalýnca rastgele deðil isabetli atýþ gerekir.

Ömer abimizde katýlýyor.

Cano abiyi israrla istiyorum. Malum eþref saatinde çýkacaðýz.

48 B ye ikinci kez girmemek için bana pilot olarak Cano abi gerekli. Sohbetide süper. Köftelerde deepfreezde onu bekliyor.

babacandar

O da tamamdýr diyorum Yusuf Abem.. Kafasýný yiyorum ýsrarla.. mümkünatý yok gelecek..
Ercova'ya ýzdýrap içinde geldi inan sýrf bizim için... Dedim Ýðneadaya saðlam gelecen yolu yok..Cano Abim candýr candandýr...Kardeþimden ileridir..
Benim araba full gibiydi zaten ..Cano Abem ,benim Babey ile Ýlyas Abem gelecek..

seko

taiga

seko

akademic

TMMOB, Orman Muhendisleri Odasi, Istanbul Subesinin duyurusudur Animsanacagi gibi, aralarinda Odamiz'in Bati Akdeniz Subesi'nin de bulundugu konuyla ilgili cok sayida gonullu kisi ve kurulusun uyarilarina ragmen Uluslararasi 30. Anadolu Rallisi'nin Eylul 2001 tarihinde Antalya-Duzlercami bolgesinde gerceklestirilmisti . Ralli sonucu, bolgedeki ender ve gelecegi tehlike altinda olan alageyiklerin yedisi dusuk yaparak olmus ve 37'si de gurultu nedeniyle kacarken agaclara carparak yaralanmisti devamý için http://www.dogatarihi.net/igneada-ormanlarinda-ralli/