Kefken-Kerpe

Başlatan kocaali, Eylül 30, 2015, 05:18:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

merhaba abiler,

bu haftasonu Kefken Kerpe tarafýna bir gece konaklamalý bir gezi düþünüyorum. Maksat iþten güçten uzaklaþýp, telefonu falan kapatýp kafa dinlemek, biraz yürüyüþ yapmak, bol bol bizim oðlanla oynamak.. civarda gezilip görülebilecek neler vardýr, önerilerinizi alabilir miyim??

No mud, no fun...

Yevgeni

Kefken'de Pembe Kayalar nam bir yer var, yuruyerek ulasiliyor. Kayaliklarin rengini bosver de eger hala ayni yerse (30 yil once gordum en son), denize bir gir, dalgayla bir sallan kayalara dogru, superdir. Yani ben kucukken super gelirdi.

Kerpe'de bir numara yok. Sahili kompile beton etmisler, ama yuruyus yolu sekli, yuruyun.

Bir de Kerpe'de milletin eskiden tirmanip, inemeyip, denize atlamak zorunda oldugu bir kayalik vardir. Onu gorsen yetti.

Oralara varinca bir sor bakalim var miymis gezecek bir yer, ona gore hamle edersin.,

Harun

Mehmet selam,
Aganýn dediði gibi oralarda çok biþey yok,Istanbu^l'dan giderken yollarýn bir kýsmý çok güzel aðaçlarýn arasýnda vs.
Ama bence rotayý az uzatýp Akçakoca'ya kur tezgahý.
Veya Bilecik üzerinden Geyve-Taraklý-Göynük yap,Taraklý'da veya Göynük'de eski konaklarda konakla.
19 Ekim haftasý iznim var,daha karar vermedim ama çoluk çombalak ben de yürüyecem bir yerlere...

Yevgeni

Ofisin penceresinden bakarkene 16 plaka bir Niva gördüm, NivaTR stickerý da vardý. Le hala özlüyorum Nivayý.
Facebook'ta öylesine gezinirken gördüm, bir ton markanýn fan sayfasý hatta modellerin ayrý ayrý fan sayfalarý varmýþ.
Neyse, duydum ki abiler NivaTR web sitesini güncelleme niyetindelermiþ. Site alt üst yapýsý eskimiþ, kentsel dönüþüme sokmuþlar..

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 02, 2015, 01:20:15
Ofisin penceresinden bakarkene 16 plaka bir Niva gördüm, NivaTR stickerý da vardý. Le hala özlüyorum Nivayý.
Facebook'ta öylesine gezinirken gördüm, bir ton markanýn fan sayfasý hatta modellerin ayrý ayrý fan sayfalarý varmýþ.
Neyse, duydum ki abiler NivaTR web sitesini güncelleme niyetindelermiþ. Site alt üst yapýsý eskimiþ, kentsel dönüþüme sokmuþlar..

bir süre andýr konstýrakþýn olcaz...

kocaali

tavsiyeleriniz için çok teþekkür ederim abiler.. cumartesi fabrikaya gitmek zorunda kaldýðým için planlar yattýydý.. telafi sayýlýr mý bilmem ama pazar günü ufaktan bi Ýnönü Yaylasý'na uzandým, bikaç foto ekledim Bursa ve Çevresi baþlýðý altýna.. ilk fýrsatta orda bir kamp yapalým, Ýstanbula da yakýn sayýlýr.

http://nivaturkiye.com/nivaForum/index.php?topic=5853.30
No mud, no fun...

aydinaydogan

Mehmet bu sene bari þu Yalova delmeceyi yapalým.. Hele bir ekimde bitsinde. Yada bir konu açýlmýþtý sanki, Çanakkale þehtlik falan kalmalý kamplý çok durduk. Elleri klavyeden çekip direksiyon, vites kolu tutalým artýk...

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Ekim 06, 2015, 10:15:58
Mehmet bu sene bari þu Yalova delmeceyi yapalým.. Hele bir ekimde bitsinde. Yada bir konu açýlmýþtý sanki, Çanakkale þehtlik falan kalmalý kamplý çok durduk. Elleri klavyeden çekip direksiyon, vites kolu tutalým artýk...

abi yürüyelim de ben hazýrým; dediðin gibi bilgisayar baþýnda oturdukça bu iþ olmuyor.. Delmece sonbaharda þahane oluyor, Kasým baþý yapabiliriz... Çanakkale Þehitlik ve Gelibolu, Saros Körfezi taraflarý da uyar..

29 Ekim'in arkasýndaki Cuma baðlanabilir mi acaba... 1 Kasým seçime dönmek lazým tabi...
No mud, no fun...

aydinaydogan

1 kasým seçiminde ben görevliyim...

aydinaydogan

Seçim meçim bitti ben hazýrým ne yapýyoruz þimdi :) koyalým bu hafta sonuna biþeyler.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Kasım 02, 2015, 01:15:12
Seçim meçim bitti ben hazýrým ne yapýyoruz þimdi :) koyalým bu hafta sonuna biþeyler.

abi ben varým   ;D ;D ;D
No mud, no fun...

aydinaydogan

Aynen millet bi okusun bakalým olmazsa yalova delmece günü birlik biþi olabilir ne bilim olgunlaþsýn konu olur valla..

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Kasım 02, 2015, 04:11:17
Aynen millet bi okusun bakalým olmazsa yalova delmece günü birlik biþi olabilir ne bilim olgunlaþsýn konu olur valla..

her türlü uyarým.. hemen takayým MT'leri  ;D
No mud, no fun...

aydinaydogan

Kimseden ses seda yok mehmet, kacsakmi abi, istanbuldan gelecek olsa araba bos yanimda getirebilirim isteyeni..kimse okumuyo galiba,

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Kasım 03, 2015, 10:20:26
Kimseden ses seda yok mehmet, kacsakmi abi, istanbuldan gelecek olsa araba bos yanimda getirebilirim isteyeni..kimse okumuyo galiba,

Abi ben her türlü varým, iþ güç çok bunalttý, kamplý kampsýz nasýl dersen ben uyarým.. Biraz camurlanýrýz, biraz ateþ basý sohbet, bi temiz hava alýrýz...
No mud, no fun...