2015 sonbahar gezileri

Başlatan kocaali, Eylül 03, 2015, 05:09:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

Merhaba abiler,

havalar hafiften serinlemeye baþladý, eylül de geldi.. yakýnda yaðmurlar da düþmeye baþlar.. her ne kadar önümüz bayram falan da olsa, bayram sonrasý ufaktan kýpýrdanmalara baþlasak mý? Fena halde kamp yapasým, ateþ baþýnda muhabbet edesim var  ;D

müsait olabileceðimiz haftasonlarýný yazsak, bi de mekan önerilerimizi.. ne dersiniz? 

hadi ben baþlayayým...

12-13 Eylül --- --- --- çok yakýn tarih mi??? 
10-11 Ekim --- --- --- geçen yýl fýrtýnadan iptal ettiðimiz Delmece veya Ýzmit taraflarýnda Ýnönü yaylasý falan olur mu???
No mud, no fun...

Harun

Okullar ile birlikte tükkanda bize tevdi edilen eðitim-öðretim faaliyetleri baþlayacak bende.
Hemen hemen her hafta sonu hemi de ???
Lakin kaçamak yapma hakkým da saklý baþtan ;D

Ekim ayý ile birlikte deðerlendirmek daha uygun olur kanýmca,okullar açýlsýn hele bi bayram seyranlar bir bitsin,millet dizini kýrýp evinde oturmaya baþlayýnca biz çýkalým ;D

aydinaydogan

12-13 eylül bana zor gibi sonrasýný konuþabiliriz.

kocaali

10-11 ve 17-18 ekim patladý, yurtdýþýnda olacaðým..
No mud, no fun...

aydinaydogan

Biz planli bisi yapamayacagiz anlasildi. Bi hafta ici, hadi bu hafta sonu yapalim diycez kac kisi toplanirsak baska yolu yok. Herkes ayni anda olamiyor ne yazikki..

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Eylül 26, 2015, 09:31:20
Biz planli bisi yapamayacagiz anlasildi. Bi hafta ici, hadi bu hafta sonu yapalim diycez kac kisi toplanirsak baska yolu yok. Herkes ayni anda olamiyor ne yazikki..

ayný fikirdeyim abi...
No mud, no fun...

aydinaydogan

Benim aracta sorun var.. bi hafta sonu servise birakicam. Hele bi kendine gelsinde. Cok yordu beni nerdeyse saticam...

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Ekim 06, 2015, 12:02:20
Benim aracta sorun var.. bi hafta sonu servise birakicam. Hele bi kendine gelsinde. Cok yordu beni nerdeyse saticam...

geçmiþ olsun abi, tez vakitte toparlanýr inþallah.. çamur zamaný baþlýyor hafiften..
No mud, no fun...

aydinaydogan

Ya Mehmet sorma delirtti beni. Harcadýðýma mý, verim alamamaya mý yanayým. Hiç keyfim yok þu an arabadan. Artýk son bi yetkili servise býrakýcam yine olmazsa satýyorum. O kadarda güzel yapmýþtým herþeyini fabrika çýkýþ haline getirdim adým adým 1, 5 yýlda ama keçilik ediyor iþte. Çok baðlandým alete ama deðiþmeyen parçasý kalmadý yinede boþa atýnca stop ediyor. Geçen sene kapak yapýldý herþey yeni, yine kapak sökülcekmiþ. Anlayacaðýn sýkýntý.... Zaten bi düzelsin hakkýný vericem fizana diyin geliyorum...

kocaali

pek anlamam ama boþta stop etme basit birþey gibi geliyor kulaða; samara'da yaþadýðýmda karbüratörün üzerindeki 5TL'lik bir parçayý deðiþtirip çözmüþlerdi. Niva'da durum farklý olabilir tabi.. sýkma abim canýný, olur böyle þeyler, hallolur elbet.. ondan sonra gezeriz keyifle, ben acayip motiveyim, bu sonbahar ve kýþ aktivite dolu geçecek  ;D ;D
No mud, no fun...

aydinaydogan

Mehmet karbüratörlü olsa kolay bu enjeksiyon beyin sensörler falan, birde cihazý heryerde yok bakýcaz. Usta bi yerden hava alýyor diyor. Bi hallolsun sen çaðýr atlayýp gelicem söz.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Ekim 06, 2015, 10:44:08
Mehmet karbüratörlü olsa kolay bu enjeksiyon beyin sensörler falan, birde cihazý heryerde yok bakýcaz. Usta bi yerden hava alýyor diyor. Bi hallolsun sen çaðýr atlayýp gelicem söz.

abi hallolsun hayýrlýsýyla da, hemen yürürüz.. ben de 2-3 haftaya takarým MT'leri...
No mud, no fun...

aydinaydogan

Evet bide o iþ var, bende kasým baþý OK larý takmayý düþünüyorum..

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Ekim 06, 2015, 10:12:22
Ya Mehmet sorma delirtti beni. Harcadýðýma mý, verim alamamaya mý yanayým. Hiç keyfim yok þu an arabadan. Artýk son bi yetkili servise býrakýcam yine olmazsa satýyorum. O kadarda güzel yapmýþtým herþeyini fabrika çýkýþ haline getirdim adým adým 1, 5 yýlda ama keçilik ediyor iþte. Çok baðlandým alete ama deðiþmeyen parçasý kalmadý yinede boþa atýnca stop ediyor. Geçen sene kapak yapýldý herþey yeni, yine kapak sökülcekmiþ. Anlayacaðýn sýkýntý.... Zaten bi düzelsin hakkýný vericem fizana diyin geliyorum...

abi naaptýn makinayý, çözüldü mü sorun?
No mud, no fun...

aydinaydogan

Mehmet bu gun aldim ustadan, duzelmis gibi su an hazirim aksiyona... :D