Kaz Daðlarý 2015 ilkbahar

Başlatan kocaali, Mayıs 09, 2014, 11:44:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Harun

þu 29 Ekim ardýndan, ocak ayýnda safranbolu var benim ajandada,
karlar altýnda gezmek oralarý plan,
oraya gitmiþken Amasra görülecek,
hafta sonu + 2 günlük bir plan.

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 20, 2014, 04:54:29
þu 29 Ekim ardýndan, ocak ayýnda safranbolu var benim ajandada,
karlar altýnda gezmek oralarý plan,
oraya gitmiþken Amasra görülecek,
hafta sonu + 2 günlük bir plan.

ocak ayýndaki gezide peþine takýlmak isterim üstad ama +2 günlük kýsým tamamen muamma þu anda, yeni görev nedeniyle izin ayarlayabilir miyim þimdiden birþey söylemek çok zor. Yazdým aklýmýn bir köþesine...

Gezenbilir'den takip ettiðim, çocuklarýyla beraber kamplar yapan bir grup var, (http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=105299.0) yakýn gelecekte hedefim benzer bir konsepte geçebilmek.. bizim küçük adam neredeyse 1,5 yaþýna geldi, farkýndalýðý biraz daha arttýðýnda doðada olmayý seveceðini umuyorum.. frekansý bi yakalarsak, akabinde çok keyifli olacak haftasonlarý :)  ;D 

senin prensesin keyfi nasýl? baþladý mý býcýr býcýr konuþmaya??
No mud, no fun...

ugur16

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 20, 2014, 03:56:01
þirketteki görevi deðiþtirdim.. daha yerleþik bir pozisyona geçtim.. seyahatler çok çok azalacak... bundan sonra civar bölgelerde ufak hamleler yapmaya tekrar baþlýyorum kendimce... hadi bakalým hayýrlýsý  ;D ;D ;D

Hayýrlý olsun Mehmet.Kýsmet olursa bende katýlmak isterim ama daha testleri yapamadým benm canavarýn.Yollarda kalýrsam sizi yavaþlatmak istemem.Güvenemiyom.Bu hafta belli olur.
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

Harun

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 21, 2014, 09:27:20
ocak ayýndaki gezide peþine takýlmak isterim üstad ama +2 günlük kýsým tamamen muamma þu anda, yeni görev nedeniyle izin ayarlayabilir miyim þimdiden birþey söylemek çok zor. Yazdým aklýmýn bir köþesine...

Gezenbilir'den takip ettiðim, çocuklarýyla beraber kamplar yapan bir grup var, (http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=105299.0) yakýn gelecekte hedefim benzer bir konsepte geçebilmek.. bizim küçük adam neredeyse 1,5 yaþýna geldi, farkýndalýðý biraz daha arttýðýnda doðada olmayý seveceðini umuyorum.. frekansý bi yakalarsak, akabinde çok keyifli olacak haftasonlarý :)  ;D 

senin prensesin keyfi nasýl? baþladý mý býcýr býcýr konuþmaya??

Ýzin olayýný hallettin mi haberleþelim,
aslýnda hafta sonu +1 gün de olur,ben geniþ geniþ olsun dedim.
bizim kýz Kasým 25 de,yaþýna girecek,keyfi fena deðil,
daha tam konuþmuyor ama yakýndýr...

ugur16

Harun

ugur16

NÝVACI

Hayrola istikamet beþik kertmesinemi gidiyor :D
yidiðiniz içtiðiniz sizin olsun gördüklerinize razýyýz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

kocaali

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ekim 21, 2014, 01:12:16
Hayrola istikamet beþik kertmesinemi gidiyor :D
yidiðiniz içtiðiniz sizin olsun gördüklerinize razýyýz.

;D ;D ilahi burhan amca  ;D ;D

biz az çok köyde büyüdük, o hayatýn tadýný biliyoruz.. ancak þimdi þartlar çok deðiþtiðinden çocuklarýn doðada vakit geçirmelerinin geliþimleri için çok faydalý olduðunu düþünüyorum; teknolojiden elektronik aletlerden oyuncaklardan uzak birkaç günde onlarca farklý þeyi tecrübe ederek öðrenebilirler..  ayrýca diðer çocuklar ile etkileþimleri de çok önemli ve çok mutlu oluyorlar.. bizimki çok keyifleniyor etrafta baþka çocuklar olunca... hele de yakýn yaþlarda birkaç çocuk ile kamp ortamýnda olduðunu düþünüyorum da, mest olur büyük ihtimal  :D :D 
No mud, no fun...

Harun

benim hem hanýmý hem ufaklýðý alýþtýrmam gerekiyor doðal yaþama
iþim daha zor.
gerçi tek tabanca iþime geliyor o da ayrý ;D

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 21, 2014, 02:10:18
benim hem hanýmý hem ufaklýðý alýþtýrmam gerekiyor doðal yaþama
iþim daha zor.
gerçi tek tabanca iþime geliyor o da ayrý ;D

;D ;D  tamamen ayný durum  ;D ;D    geçmiþteki birkaç kamp denememizde epey eðlenmiþtik ama daha konforlu aktiviteleri tercih ediyor bizim haným.. bir de þimdi iþin içine çocuk girince, tedbiri en üst seviyede tutmak istiyor; üþümesin, aç kalmasýn, hasta olmasýn, falan filan......  ben bu beklentileri doðada da karþýlayabileceðimizi iddia ediyorum  ;D ;D  hakkýmýzda hayýrlýsý...

tek tabanca tabi ki çok daha iþime geliyor benim de ama bu sefer eve dönünce hiç çekilmiyor  ;D :P ;D :P
No mud, no fun...

Harun

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 21, 2014, 02:41:05
tek tabanca tabi ki çok daha iþime geliyor benim de ama bu sefer eve dönünce hiç çekilmiyor  ;D :P ;D :P

ilerisi için verilen ailecek yapýlacak tatil vaadleri ile bu konuyu çözüyorum.
þþþttt çaktýrma... ;D

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 21, 2014, 02:48:25
ilerisi için verilen ailecek yapýlacak tatil vaadleri ile bu konuyu çözüyorum.
þþþttt çaktýrma... ;D

aramýzda  ;) 8)
No mud, no fun...

ugur16

Benim eþimde sadece piknik alanlarýný sever.Öyle zorlu yollar kamp,soguk yaðmura gelemez.ne söylüyelim benimde tek tabanca olmak iþime geliyor.Onu kolla sýkýlýyormu kontrol et vs.

Mehmetinde dediði gibi eve gidince sen hep kendin yapabileceðin planlar yapýyorsun muhabbeti çekilmiyor.Bende bu durumu arabanýn anahtarlarýný ona býrakarak buldum :D Ses kesiliyor :P

Nivamý 2007 model pejo ya deðiþmem :)

NÝVACI

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 21, 2014, 01:49:02

;D ;D ilahi burhan amca  ;D ;D

biz az çok köyde büyüdük, o hayatýn tadýný biliyoruz.. ancak þimdi þartlar çok deðiþtiðinden çocuklarýn doðada vakit geçirmelerinin geliþimleri için çok faydalý olduðunu düþünüyorum; teknolojiden elektronik aletlerden oyuncaklardan uzak birkaç günde onlarca farklý þeyi tecrübe ederek öðrenebilirler..  ayrýca diðer çocuklar ile etkileþimleri de çok önemli ve çok mutlu oluyorlar.. bizimki çok keyifleniyor etrafta baþka çocuklar olunca... hele de yakýn yaþlarda birkaç çocuk ile kamp ortamýnda olduðunu düþünüyorum da, mest olur büyük ihtimal  :D :D 
ne kadar haddime deðilsede naçizane
1 çocuða yalan söylememek
2doktorla jandarma polisle korkutmamak
3her fýrsatta doðaya çýkarýp tanýþtýrmak kendi hayatýný kotaracak þekilde eðitmek
4mezarlýktan ve karanlýktan korkmamasýný saðlamak
5herkesin en az onun kadar bildiðini öðretmek
       Ve tabiki AA ayýp demeden arkadaþlýk edebilmek
Eðer bunlar kotarýldýmý Alt ýslatma bittimi  co plotunuz hazýr demektir
ver elini daðlar yaylalar
kulaðýnýzda bulunsun istedim
DEDELÝK ZOR ZANAAT BE.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar