önce hayaller baþlar !!

Başlatan Maestro, Mart 13, 2014, 04:06:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Maestro

Ýnsan  belli  bir yaþtan sonra biraz durgunlanýyor sanýyorum....  kendimden biliyorum  ::)

az önce Niva ilanlarýna þöyle bir göz attým..  ne zamandýr bu sene sonuna kadar  bir Niva sahibi olma hayali vardý , geçen yýllarda az-çok Niva ile macera yaþamýþlýðým var..   þöyleki..  sonbahar gibi 10 bin TL civarlarýnda Niva düþünüyordum.. ama son günlerde bu bütçeyi 15 binlere çýkarmam gerektiðini görüyorum.. artýk bundan böyle alýp satma durumum olmaz..  yani  en az  10  sene elimde tutmaya niyetim var.. hafta sonlarý hobi aracý olarak.. yoksa alýp þunu bunu yapacak halim yok.. kendimi hazýr hissettiðimde piyasaya çýkýp  forum ortamlarýndan  denk gelirse  þöyle temiz.. ama arazi tecrübesi olan bir Niva  olsun diyorum..  o sebeple biraz mangýr durumlarýný yükseltmek gerekecek..  azimliyim..   geç olsun temiz olsun..    Forumda gördüðüm süper Niva lar var..  Vehbi nin Niva ya hastayým  ..  Maþallah.. onu  Erco  nun orada görmüþtüm..  yani  alacaksam öyle olmalý diyorum.. özaelden mesaj bile attým :))   satacaksan haberim olsun diye..  nedense  Beyaz renk , krem renk beni cezbediyor..  birde Vehbi nin rengi.. Yevgeni'nin Niva da yakýþýklý duruyor..  sanýrým GÝF  plaka onun..   bakalým bakalým... 

Harun

he he
fena halde zehirlenmiþsin sen dostum :D
senin durum þuna benziyor; Niva baðýmlýlýðý olup da tedavi olan ancak süre geçince baðýmlýlýðý tekrar depreþen Niva'sýz yapamayacak olan baðýmlý.
kendimden biliyorum
yeri geliyor tüm hafta binemiyorum,hafta sonu koþa koþa gidiyorum yanýna ;D

bu ara da Yavuz abi'nin keçi TA 7122 kodlu ;)
en kýsa sürede gönlüne ve kesene göre araç bulman dileðiyle
selamlar...

berkayonwheels

15 in altýnda alacaðýn nivadan zaten tad alamazsýn hocam ben de o civarlara aldým..
...and to hear the lamentation of their women