25-26-27 nisan iznik gölü civarý toplaþmasý

Başlatan shadowturks, Mart 04, 2014, 12:17:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

Aðalar hamlenin tam tarihi baþlýktaki gibi mi olcek?

shadowturks

þu ana kadar bir deðiþiklik yok..
tayfadan bir talepte yok..
yani tarih budur..

Harun

Alıntı yapılan: shadowturks -  Mart 18, 2014, 08:36:35
þu ana kadar bir deðiþiklik yok..
tayfadan bir talepte yok..
yani tarih budur..

anlaþýldý,
benim geliþim de yatacak gibi ama dur bakalým...

aydinaydogan

valla su anda kelimeler yetersiz, duygulandirdiniz aksam aksam. Yavuz abime, Erkan kardesime ve Berkay kardesime basta olmak uzere tum niva ailesine, sonsuz tesekkur. aranizda olmak onurdur benim icin.

arti kicim niva koltugununu gordu iflah olmam zaten ilk firsatta da aliyorum bi tane  ::)

atinco

Arkadaþlar eðer gelebilirsem ilk kez böyle bir þeye katýlmýþ olacaðým. Malzeme olarak ne lazýmdýr? Çok muðlak bir soru oldu bu. Düzelteyim: Amaçlarým, ahalimizle yüz yüze tanýþmak, muhabbet etmek, baþka bir niva sürmek, bakmak, anlamak, bizimkini tecrübeli insanlara gösterebilmek, danýþmak, doða içinde bir iki gün kafa dinlemek. Yani aslýnda offroad bilmem, heves de etmedim hiç. Bu halde ne getirmek gerekir arkadaþlar?

Saygýlar...

shadowturks

sen gelirken yanýnda güzel dostluðunu getir arkadaþým ...
gerisi teferruat ..
sana verecek bir çadýr bir tulum sýcak çay ve sofraya bir tabak daha bizden olur...
;) ;) ;)

atinco

Eyvallah kardeþ :)  Kamp malzemesi getiririz ya zaten...

görüþmek dileðiyle.

berkayonwheels

Kimse su koymasa da þu gezi olabildiðince kalabalýk olsa..
...and to hear the lamentation of their women

Harun

valla benim akrabanýn 26 Nisan akþamý düðünü çýktý,
haným ve bebeyle mecbur çökecez
eðer daha önceden giden olursa -misal 23 Nisan arkasýndan- ben gelip c.tesi sabah dönerim,
ha yok 25 Nisan toplaþýrýz denirse; bir gün için astar yüz meselesi olur benim geliþim yatar...

kocaali

daha çok kiþiye uygun olursa 23 nisan öncesi haftasonuna alalým dicem ama...   :-\ :-\
No mud, no fun...

berkayonwheels

Alıntı yapılan: kocaali -  Mart 19, 2014, 04:59:58
daha çok kiþiye uygun olursa 23 nisan öncesi haftasonuna alalým dicem ama...   :-\ :-\
bana her türlü uyar gelemeyecekler varsa 1 hafta öne çeksin abiler organizasyonu..

Harun

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Mart 19, 2014, 05:13:28
bana her türlü uyar gelemeyecekler varsa 1 hafta öne çeksin abiler organizasyonu..

23 Nisan öncesi bana uyar

Yevgeni

berkayonwheels

Abiler heyecanýmý baðýþlayýn ama ilk gezi olacaðý için hepinizin gelmesini yürekten istiyorum su koymayýn zaten göle gidiyoruz..

Yevgeni

Evvelden ayarlanmis bir seyahat var, ben mecburen su yapacam..