Demirtaþ - Ericek - Gürsu Gezisi

Başlatan kocaali, Ekim 06, 2012, 09:08:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Ekim 09, 2012, 09:52:50

o youuooooooooo... ;D ;D

;D :D :D ;D   mesela benim altýmda bi hilux olsaydý, direk spesiyal bi 125'lik kros alýrdým 2 zamanlý  :)   ormana kadar giderdim hilux'la, sonra aðaca bile çýkardým krosla   ;D ;D :P :P

gaz vermek gibi olmasýn  8) 8)
No mud, no fun...

Harun

Mehmet,
tayfayý iki tekere çekiyorsun nedir? ;D

NÝVACI

Hadi bakalým kolay gelsin. :o
Bursada oyun bozanlarýn baþýnda seko geliyordu  kocaaliye el vermiþ anlaþýlan.
kocaali yakýnda þöyle yapýlý bir amip belirirse þaþýrmam.  ::)
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

kocaali

No mud, no fun...

Harun

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 09, 2012, 10:09:40
benzin 5 lira :)  

ondan kelli velespit bakmaktayým :D
vergi yok,benzin yok,sigorta yok...

NÝVACI

Bahar buluþmasýný iki tekere çevirmeyinde. :D
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Iki teker iyidir.
Bisiklete benzin beles..

cenker

oooo kocaali gezentiye baþlamýþ  :D þu arkadaki kutudan kurtul, acil dizlik edin  ;)
divers do it deeper

kocaali

Alıntı yapılan: cenker -  Ekim 10, 2012, 08:21:47
oooo kocaali gezentiye baþlamýþ  :D þu arkadaki kutudan kurtul, acil dizlik edin  ;)

ahtopot bulamadým henüz, o yüzden fotoðraf makinesini kutuda taþýyom, yanýnda su, býçak, balta, atýþtýrmalýk biþeyler falan :) ahtopotu bulunca hepsi sýrt çantasýna girecek :)

bu hafta cross botu ve dizlik olayýný çözüyorum.. iþler biraz yoðun, erken çýkýp bakamýyom maðazalara..
No mud, no fun...

cenker

telefon fotoðraf makinesi ufak bir çaký su anahtar türü seyleri taþýmak için gidon cantasý edin derim cok daha pratik gidonun üstündeki bara velcro bantlarla veyahut karabina ile baglarsýn pratikte olur  ;)
divers do it deeper

kocaali

gidona telefonu takiyom, gps lazým oluyo ;) sýrt çantasý ve ahtapot isimi görecek gibi ;)
No mud, no fun...

cenker

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 11, 2012, 07:32:39
gidona telefonu takiyom, gps lazým oluyo ;) sýrt çantasý ve ahtapot isimi görecek gibi ;)

ha bide orta sehpa yazýyorum sana  ;D  :D
divers do it deeper

kocaali

Alıntı yapılan: cenker -  Ekim 11, 2012, 10:45:06
ha bide orta sehpa yazýyorum sana  ;D  :D

naapçam orta sehpayý, molalarda motorun üstünde oturmuyom ki, kýçýmýz topraða deysin yaw doðaya çýkmýþken  ;D :D

sen asýl benim far sorunumu çöz; nasýl gelcem ben inegöl'e karanlýkta, far mum ýþýðý gibi... hem dinamo kapasitesini aþmayacak hem de dünyamý aydýnlatacak bir çözüm lazým... led türevi þeyler mesela....

þu alttaki çözüme doðru ilerliyorum, var mýdýr farklý bir önerin??

http://www.msttech.biz/urunlf60y1.html

No mud, no fun...

cenker

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 11, 2012, 11:49:51
naapçam orta sehpayý, molalarda motorun üstünde oturmuyom ki, kýçýmýz topraða deysin yaw doðaya çýkmýþken  ;D :D

sen asýl benim far sorunumu çöz; nasýl gelcem ben inegöl'e karanlýkta, far mum ýþýðý gibi... hem dinamo kapasitesini aþmayacak hem de dünyamý aydýnlatacak bir çözüm lazým... led türevi þeyler mesela....

þu alttaki çözüme doðru ilerliyorum, var mýdýr farklý bir önerin??

http://www.msttech.biz/urunlf60y1.html

beyaz ýþýk motorda baþ döndürür bir süre sonra öndeki aracla takip mesafesini koruman güçleþir, hiç bulaþma

osramýn night brekaer serisi ampülleri var hiç fena degilller, swap yapabilirsin.

ilave sis lambasý türü akýmý dinamon pek kaldýrmayacak devamlý akün boþalacaktýr, o yüzden bulaþma derim.
divers do it deeper

kocaali

benim far bildiðin ampul, duylu :)  ve 35w.  55'li Osram'ý bir þekilde uydurup taksam bile dinamo yetmez ve aküyü patlatýrýz gibi geliyor :)  araþtýrmalarým devam ediyor, akþam kafayý bi söküp bakarým detaylý, çekerim fotolarý, burda kafa patlatýrýz üstüne...

No mud, no fun...