Suloban Arsiyan gezisi.

Başlatan dora, Haziran 18, 2012, 08:58:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

fotolar çok güzel abi eline koluna saðlýk

mehmet22

maþllah volkan bi döktürmüþün yine ..
daðlarda kar mý var oralarda hala ??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

dora

Saðolasýn kar olayýna girersek hala kar mevcut yollarý kapatan çýðlar bile duruyor malum heyy gidi karadeniz.....
Niva 1041-firefly-Atlantis

Harun

Volkan güzel kareler,ellerinize saðlýk,
Pajero nasýl,alýþtýn mý yeni cevvale.

Yevgeni

Temmuz'da bile duruyor o kar yýðýnlarý..

dora

Abi alýþma sürecini geçtim aldým alalý 2400 km yol yaptým kah arazi kah asfalt kanka olduk ama nivamý özlüyorum.

Yevgeni

Ben ilk Nivamý hala özlüyorum sen ne diyosun?

mehmet22

gözlerimde tütüyor  .........gelsin yagmur camur kýþ ta sezonda   acýlsýn  bakcaz bir caresineeeeee
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Nejat

Alıntı yapılan: dora -  Haziran 19, 2012, 04:13:15
Abi alýþma sürecini geçtim aldým alalý 2400 km yol yaptým kah arazi kah asfalt kanka olduk ama nivamý özlüyorum.

aslýnda güzel bir konuya deðindin. baðýmlýlýk alýþkanlýk kökenli.

þimdi genel olarak alýþkanlýklarý unutup araçlar arasýndaki farklýlýklarý ayný performanslara sahip kabul edip konuþalým.

ilk olarak ciddi km yapan biri olarak sen ne fark gördün ?

sonra suzuki, LR vb arazide güvende hissedebileceðimiz yada fazla zorlanmadan kullanabildiðimiz araçlarý gözden geçirelim.
bu seninki benimki olayý deðil en iyiyi yotumlama çabasý
ve otomatikler...

dora

Sevgili Yavuz sana hak veriyorum nivada birþey var insaný kendine baðlýyor.

dora

Nejat abi Pajero uzun yolda beni hiç yormadý ama Antalyadan Ardeþene taþýndýðýmda nivamla birlikte 1570 km yol yaptým pestilim çýktý bunu yazýyorum kimse yanlýþ anlamasýn biz cbj 31 ile tam 8 yýl geçirdik ve ayrýca Türkiyeyi talan ettik.Pajeronun uzun yol prf. hariç geri kalan kýsým arazi vs henüz tam test edemedim.Ama bunu herkes bilir niva uzun yol aracý deðil bir dað keçisidir.Pajero ile olan tecrübelerimi paylaþacaðým.Þimdi þeytan tüyü bendemi bilmem Ardeþene geldiðimde offroad kavramý çok azdý ben geldim tanýþtýðým birçok insan binek aracýný satýp arazi aracý aldý þimdide pajero çoðaldý ilginç....

Nejat

elim uðurludur, keyfini sür diyorsam olacaktýr. ben öyle olduðuna inanýrým.

neyse konu teoriden uzaklaþtý. selamlar

dora

Nejat abi sevgiler sunuyorum.....

Nejat

bu arada araba da daha neler keþfedilecek bilinmez ama
LSD denilen þeyde varmýþ.

ben demir aksam hariç  teknik bilgiden yoksunluðuma gocunmuyorum . 
ama bilginin paylaþýlmasý halinde hafýzama güvenir sonraki olasý hamlelerde dikkate alýrým.
yani bu sayfalarda paylaþýlan her  > bilgi < gereði gibi kullanýlmak üzre kayda geçer.