HANGÝ OK 144?

Başlatan NÝVA69, Mart 14, 2008, 03:22:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVA69

2007 Nivama yakýnda OK 144 almayý düþünüyorum. Acaba tam olarak lastik ölçüleri nedir. Orjinal janta uyan ebat nedir?

Bir de buradaki bayi 4'üne peþin 440 Ytl. dedi. Fiyatý nasýl?

TÞK..
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

taiga

Standart 16" yani aracýn üstündeki jantlar...
6.00-16 ölçüden alacaksýnýz OK144 leri...
110 YTL peþin sanýrým normal...

yusuf

fait iyi. Lassanýn sitesinde 121 ytl

www.lassa.com.tr/product.asp?actionType=displaypricelist&primary=14&product=106&goto=product

ERCO

fiyat üygundur  biz gecen mustafa arkadaþýmýzýn nivasýna takdýrmýþdýk
linki burdahttp://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=521.0
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

NÝVA69

Teþekkürler..

Bu arada çok az kullanýlmýþ lastikleri (taklalý/kazalý) araçlardan toptan ihale ile alan Erzincan'da tanýdýðýk biri var. O'na sorduk tane 40 Ytl. dedi. Beðenirsem 4'ünü 150'ye býrakýr.. Daha önce de 2 adet sýfýr ayarýnda oto lastiðini yarý fiyatýný almýþ kullanmýþtýk ve iyidi.

Bu durumda siz olsanýz ne yapardýnýz? Açýkcasý ben kullanýlmýþlarý düþünmeye baþladým ama sizce bir sorun-sýkýntý olur mu?

Ama buralarda (Bayburt) henüz kar yaðýþý ara ara devam ettiðinden lastik deðiþimini Nisan'a býraktým..   
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

Yevgeni

Kullanýlmýþlar iyi durumdaysa sorun yok. Ama en azýndan 4'ünün de ayný araçtan çýkmýþ olmasý ehvendir sanýrýmsa..

ufo

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Mart 17, 2008, 02:29:21
Teþekkürler..

Bu arada çok az kullanýlmýþ lastikleri (taklalý/kazalý) araçlardan toptan ihale ile alan Erzincan'da tanýdýðýk biri var. O'na sorduk tane 40 Ytl. dedi. Beðenirsem 4'ünü 150'ye býrakýr.. Daha önce de 2 adet sýfýr ayarýnda oto lastiðini yarý fiyatýný almýþ kullanmýþtýk ve iyidi.

Bu durumda siz olsanýz ne yapardýnýz? Açýkcasý ben kullanýlmýþlarý düþünmeye baþladým ama sizce bir sorun-sýkýntý olur mu?

Ama buralarda (Bayburt) henüz kar yaðýþý ara ara devam ettiðinden lastik deðiþimini Nisan'a býraktým..   

iç lastikleri unutmayýn...
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

bilgi00

arkadaþlar, ufo arkadaþým ilginç birþey söyledi kullandýðým araçlardaki lastiklerin dubleks(iç lastiksiz) olmasýna özen gösteriyorum emniyet ve saðlamlýk için peki arazi lastiklerindede ör.ok144 içinde bu geçerlimi çamura girerken kaya veya taþlý yolda giderken hangisi daha saðlýklý oluyor
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

Yevgeni

Arazide zorlanýnca lastik canttan kolayca sýyrýlmasýn diye kullanýlýyor iç lastik..

ERCO

bencede ic lastik olursa daha iyý olur ben þasen takdýrdým arkadaþýný aracýna
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

engin

en azýndan ön lastiklere iç lastik taktýrmalý