Nivaya Yeni koltuk ...

Başlatan felis, Şubat 20, 2008, 01:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

stalker

Hayýrlý olsun, çok güzel olmuþ :)

hobarey78

Merhaba arkadaþlar.Aranýza yeni katýldým ve 3-4 güne Niva sahibi olacam inþallah. herkesin malumu Niva koltuklarý biraz konforsuz..acaba aþaðýda linkini verdiðim adrese tecrübeli Niva kullanýcýlarý bakýp fikirlerini sunarlar mý? demem o ki bu kýlýf makul seviyede konforlu bir sürüþ saðlar mý? þimdiden teþekkürler....

http://online.modacarstore.com/products/product.php?productid=12469

bilgi00

benim üzerinde orjinal koltuklarým var arabayý aldýðýmdan beri koltuða oturduðumda dümen biraz solda kalýyor (oturduðumda dümen tam ortada deyil) koltuklarý söktüm birkaç yerden kaynaklanmýþ sabilenmiþ olduðunu gördüm kýzaklar ve arabaya baðlanan ayaklar sankide orjinal yerinde sizce sorun ne olabilir
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

Yevgeni

Koltuk iskeleti içten kýrýltýr, döþemesini söküp onarmak gerekir..

emre_ozk

bence bulabiliyorsanýz yeni modellerin koltuklarýný takýn derim. eski nivalardakinden bin kat rahat.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

kokteknik

94 nivam var koltuklar berbat durumdaydý debriyajdan ayaðýmý çekince arka koltuða geçiyordum 2 gün önce Fiat 126 bis buldum çýkmacýda 2 ön koltuk  aldým 75 ytl ye nivama taktým mükemele yakýn güüzel ve rahat oldu kilit ve öne yatma mükemmel tek kötü tarafý montajda bis ten sökerken alt raylarý almak için bisin tabanýný kesiyorsunuz sonra raylarýn altýnda bis ten kalma saçlarý temizlemek uzun sürüyor oksijenle kaynak tamam üzerine de kalýn peluþten bir döþeme taktýnýz mý hem nivanýz içi geniþ ve ferah oluyor hemde o rus iþkencesi koltuktan kurtulmuþ oluyorsunuz..
þimdide bis in kapý yüzleri nivaya uygulayacaðým cepleri olan bir kapý yüzüm olsun istiyorum iþ bitinice sizede tavsiye ederim umarým ...

feyzullah

ben 94 model arabamýn kini yaptýrdým  bakým yapýp döþeme yaptým iyi oldu orjinal bozulmadý ben bozmaya taraf deyilim  döþemecim var saðolsun yaptý harika da oldu

dora

Foto varmý dostlar..bekliyorum.
Niva 1041-firefly-Atlantis

feyzullah

resim atmayý bilmiyorum bursa dayým görüþebiliriz isterseniz arkadaþa attýrabilirsem bakayým

feyzullah

döþemeler sökülüp yaylar bakým oldu alttan dolgu olup üstüne yeni kumaþ yapýldý resimlerini cekerim

feyzullah

ortabetik kýlýf lar alttaki süngerleri bozuyor tavsiye etmem kesinlikle normal takýn daha iyi

ssbman

Selamlar ,
Forumdaki ilgili konularý okudum çokta faydalandým .

Þimdi bende ön koltuklarý baþka bir aracýn koltuklarýyla deðiþtirmeye niyet ettim . Daha önce uygulanmýþýný da yakýnda gördüðüm için tek kapý 206 koltuðu koyabilirim diye düþünüyorum sanýrým çiftinin 200 civarýna alabiliriz .

Aslýnda yeni nivanýn koltuklarýnýda sordum ama  500 civarý fiyat çýktý .

Arkadaþlar ve üstadlar sizin önereceðiniz baþka bir araç var mý koltuk için ? Doðan koltuðu falan da düþündüm ama sýðarmý bilemiyorum . Birde tabi fiyatlarda önemli 30-40 lira için daha az rahat yada daha kýsa ömüzrlü birþey yapmak istemem .

Koltuklarý ayarlarsam iç halýyý da söküp antipas boy ve pütür  uygulama planýmda var aslýnda ...

Baþka hangikoltuklara baksam bir yardým lütfen   :)
Saygýlarýmla ...
Barýþ

Yevgeni

Sýðdýrabildiðin ve yatabilir her koltuk mubahtýr derim.
Misal tayfadan birinde Volvo koltuklarý var..

Harun

zamanýnda sahibinden deki ilanlarý incelerken BMW koltuðu var diye yazýlan Niva da okuduydum,pejo da,ford transit de (sýðar mý bilmem aklýmda kalanlarý aktarýyorum)

Yavuz abiye katýlýyorum sýðdýrabildiðin en konforlu koltuðu koy bence de...

ssbman

Hýmm sanýrým , hurdacýlarý gezicez , ölçüp biçip bulucaz bir koltuk . Aldýktan sonra uyduramam diye korktum aslýnda , sonra naparým çýkma koltuðu bilemiyorum , eve koyarým olmazsa  :D