Maþukiye civarý

Başlatan giosué, Ocak 09, 2012, 12:26:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

giosué

Alıntı yapılan: rasta -  Şubat 06, 2012, 11:37:14
Maþukiye hep cennet hep cennet...þimdi orada olacaksýn eðer duruyorsa Öçbe lerin yerinde biþeyler yiyeceksin,tepelerde gezeceksin...vay be ne günlerim geçti maþukiyede...eski arkadaþlardan Emrah Hazar,Emre Öçbe oralardalarmýdýr acaba hala?

Öyle valla abi þanslýyýz tabi keþke hakkýylada koruyabilsek.Emrah hazarý çýkaramadým ama sorarým arkadaþlara Emre abiyi tanýyorum komsu sayýlýrýz köyde kayak dükkaný iþletiyor. Fýrsatýn olunca gel abi burda duruyor maþukiye her mevsim güzel.

rasta

Emrahýn babasý izmit devlet hastanesinde baþhekimdi,Selahattin Atanýn torunu,halalarýyla birlikte Abhazya ya gitmiþti savaþ sýrasýnda...Gümrah diye kardeþi vardý oda þimdi rusyada yaþýyor...

gelmek istiyorum çok uzun zaman geçti gelmeyeli.en son 2007 idi
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

giosué

Alıntı yapılan: rasta -  Şubat 06, 2012, 03:46:39
Emrahýn babasý izmit devlet hastanesinde baþhekimdi,Selahattin Atanýn torunu,halalarýyla birlikte Abhazya ya gitmiþti savaþ sýrasýnda...Gümrah diye kardeþi vardý oda þimdi rusyada yaþýyor...

gelmek istiyorum çok uzun zaman geçti gelmeyeli.en son 2007 idi

Tamam abi sorucam bir bilen olur muhakkak

giosué

Emrah hazarý tanýyan çevremde yok abi sordum ama malesef

rasta

teþekkürler,çok saðol
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Harun

Kerem'in  Maþukiye görselleri ile gaza gelen bünyeyi bugün günübirlik Sapanca-Maþukiye turu ile tatmin ettik ;D
haným ve kayýnvalideyi týktým benim çaylaða :D bastýk marþa (haným ve özellike kayýnanam tek çýktýðým gezilerde abuk subuk yerlere girip kalmamam için bir nevi fren vaziyeti görüyorlar) ;D,
kahvaltý ve benzin ikmali için durduðumuz Kurtköy Opet'de Yusuf abi ve Kýranyurt'a kar görmeye giden ''Arýzalý'' tayfanýn bir bölümü ile karþýlaþtýk,kýsa bir muhabbetin ardýndan düþtüm yollara,hedef Sapanca'nýn dað köyleriydi :D...görseller birazdan...

Maestro

sayenizde Nivam  olmadan heryeri geziyorum...  teþekkürler.

mehmet22

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 25, 2012, 07:18:16
Kerem'in  Maþukiye görselleri ile gaza gelen bünyeyi bugün günübirlik Sapanca-Maþukiye turu ile tatmin ettik ;D
haným ve kayýnvalideyi týktým benim çaylaða :D bastýk marþa (haným ve özellike kayýnanam tek çýktýðým gezilerde abuk subuk yerlere girip kalmamam için bir nevi fren vaziyeti görüyorlar) ;D,
kahvaltý ve benzin ikmali için durduðumuz Kurtköy Opet'de Yusuf abi ve Kýranyurt'a kar görmeye giden ''Arýzalý'' tayfanýn bir bölümü ile karþýlaþtýk,kýsa bir muhabbetin ardýndan düþtüm yollara,hedef Sapanca'nýn dað köyleriydi :D...görseller birazdan...
merakla bekliyoruz görselleri harun abi
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

rasta

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 25, 2012, 07:18:16

bekliyoruz resimleri..

arýzalý tayfa seçici galiba,baþvurumu onaylamadýlar
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

NÝVACI

Ben istemem sen yan cebime koy.
bu kadar emek çekmiþsin izleyelim bari
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVACI

arýzalý tayfa seçici galiba,baþvurumu onaylamadýlar

Arýzalýlýk  konusunda yeterli görülmemiþ olabirsin.
harun alýnmadýn umarým.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Harun

Sapanca gölü ve daimi sakinleri,

Harun

göl kenarý yürüyüþ akabinde yukarý rakýmdaki köylere yola düþüþ,

Harun

az yüksekten Sapanca ve göl,

Harun