20 NÝSAN KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan Yevgeni, Şubat 19, 2007, 02:21:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Peki 20 litre yedekle birlikte geçebilir miyiz? Toplamda kaç km boyunca arazideyiz?

taiga

Kozyataðý Bauhause da yeþil renkli demir yada aluminyum askeri bidonlar vardý ...

Bursa da bulamadým.

Geziye gelirken bana da onlardan alabilirseniz sevinirim...

Depo 40 lt desek, 100 km de 18 lt yaktýðýmýzý varsaysak 200-220 km zor gideriz arazide...

20 de yedek olsa hadi olsun 300 km...

Belki de abartýyorumdur... ;D

Yevgeni

Ben bidon getiririm. Yanlýþ hatýrlamýyorsam onlar 20 lt..

ERCO

oo siz iyisiniz ya biz lpg yý nasýl yedekleyecez
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Erco sen daha ballýsýn sonuç olarak. Senin ayrýca bir benzin depon var. Yani hem LPG hem benzin çift depo yakýtýn olacak..

jýr 09

gönen den çýktýktan sonra edremit okadar uzun mesafe deðil bandýrma gönen arasý 44km ondan sonrasýda en fazla 90-100 km gönende depolarý fulledinizmi gönen den sonra arada bir benzinci daha olmasý lazým gönen de kaplýcalara girmeyi unutmayýn ve meþhur malýç peynirin dende almayý unutmayýn
bende sizlerle gelip memleketimi görmek isterim ama o tarihlerde bursa inegöl kaplýcalarýna gideceðim oranýn doðasý þahane off-roar için keþfedilecek müthiþ parkurlar var kaplýca cabasý

Yevgeni

Denk getirebilseydin eðlenceli olurdu. Senin arabada merak ettiðim bir iki uygulama var, onlarý görmek istiyorum. Ýzmit'teki yarýþa gidebilirsek orada görürüm artýk..

jýr 09

merak ettiklerini sorarsan yardýmcý olurum

Yevgeni

Karter altýna yaptýðýn uygulama misal. Erco'ya anlatmýþtýn. Onu merak ettim misal. Bir de cantlarýn bir ara bahsettiðin revizyon meselesini. Nasýl yaptýðýný anladým ama görmek baþka tabiy..

ERCO

parkur belli oldumu ne o edremitden gonene mi gidecez yavv. biz donerken balýkesir taraftanmý donecez yav

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

yalnýzca güneye bakan kýsmýnda dolaþýrsak kabaca 235 km lik bir parkur çýkarttým. GE den. Buna bir de 70 - 80 km de yanýlma payý eklemek gerekir. toplamda bence 300 km yi geçer. Sýkýþýrþak Parkura yakýn  Evciler diye bir yerleþim merkezi var oraya  gideriz. Planladýðým rotayý yayýnlamasý için Yevgeni'ye gönderdim. yorumlarýnýzý beklerim. 

Yevgeni

Ýþyerinde kullandýðým cihazda Trackmaker olmadýðýndan kelli akþam eve gittiðimde yükleyeceðim rotayý..

yusuf

idaköy çiftlik evi > adam baþý yp 70 ytl.  20 nisanda 2 oda boþ.  Bilginize

taiga

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 19, 2007, 05:15:21
idaköy çiftlik evi > adam baþý yp 70 ytl.  20 nisanda 2 oda boþ.  Bilginize

2 yetiþkin bir çocuk 2.5 kiþi bile saysalar 175 YTL eder ki beni bozar...
Hele ki para piyasalarý böyle süregidip benim hayatýmý karartýrken...
Forza çadýr diyorum ben... :D

Yevgeni

Ýþte rota.

Çadýr iyidir bu arada..