1988 model Niva bagaj kapaðý

Başlatan fossil, Şubat 06, 2008, 02:48:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fossil

Merhaba,

Sitenize yeni üye oldum. Öncelikle hepinize baþarýlar ve mutluluklar dilerim. Güzel bir site olmuþ, sanýrým paylaþýmlarla bir çok konuya çare olacak bir topluluk oluþturmuþsunuz. Kutlarým sizleri.

Benim sorunum yýpranan kaportayý onartýp, temiz bir boya yaptýrmak. Ancak kaportacýlar çýkma iyi durumda bir bagaj kapaðý bulursan daha iyi olur diyorlar ve sac kesip onarmaya pek hevesli deðiller. Bu konuda yardýmlarýnýzý bekliyorum.

Ayrýca Ankara' da iþciliðine güvendiðiniz ve önerebileceðiniz bir boya kaporta atölyesi biliyorsanýz bildirmenizi rica ederim .

Saygýlar...

Emir Beyoglu

diff-lock86

Aramýza hoþgeldiniz,kendinizi 'güncel' adlý bölümde tanýtýrsanýz herkes sizi tanýr...
Umarým en kýsa zamanda aradýðýnýzý bulursunuz..
Aktif ve keyifli forumlar dilerim.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

reis28

aramýza hoþ geldiniz allah yardýmcýnýz olsun umarým ustasýna düþersiniz sorunsuz halledersiniz kaporta olayýný
DURSUN USTA 05364629668

seko

Eski model bagaj kapaðý bulman zor.
elinde kalmýþ olan varsa sýfýrýný ancak öyle bulursun.
Çýkma bak bence.Çýkmanýnda boya altýndan ne çýkacaðý belli olmaz:)
Yeni bagaj kapaðýný adapte ettir kaportacýnda.
Kolay gelsin

reis28

cok zorda kalýrsan cýkmada bulamazsan sac basan cakacýlar vardýr kapagý sök götür onlara sana gereken yerlerinin saclarýný bassýnlar sonra ver o saclarý kaportacýna kapagý yenilesin yeni modelin kapagýný adepte etmek baya maliyetli olur birde cok ugraþtýrýr en makul maliyetlisi eski kapagýný saclarýný bastýrarak tamir etmek
DURSUN USTA 05364629668

emre_ozk

bencede yeni tip daha güzel olur. ama biraz masrafý var.
Emre özkaradeniz
Ýzmit