12.ÝSOFF TÜRKÝYE OFF-ROAD OYUNLARI ekim 2011

Başlatan yusuf, Ekim 25, 2011, 11:36:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Koca Usta, azýcýk daha önce yazsaydýn ne olurdu? Hafta sonu þnorkel montajý için Dursun Ustayý aradým demincek. Katýlým olacaksa yapýcaz artýk biþeyler.

Ekrem Usta

Yusuf abi ben Hakanbusa, Ýsoff ta delikanlý parkuru varmýþ abi. Delikanlýlarý çaðýrýyorlar. Biz hangisine gideceðiz abi. Darlýk mý, isoff mu, Ercova mý.

yusuf

Gece Etabý ve Delikanlý Etabýnda kask zorunludur.

Üç etaba birden kayýt yaptýrmanýn bedeli 100,- + 20,- Geçici Lisans Bedeli

Aslýnda katýlýnabilir ama kaský nereden bulacaðýz ?

BAHADIR

Ustalar, sizin kararýnýza göre bende iþlerimi ayarlayacaðým, velimden izin alacaðým(þnorkel montajý bahane ;D).

hakanbusa

yusuf

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Ekim 25, 2011, 12:59:51
Ustalar, sizin kararýnýza göre bende iþlerimi ayarlayacaðým, velimden izin alacaðým(þnorkel montajý bahane ;D).

Benim durumum belirsiz.

Siz bir prg yapýn, uyarsa ben de katýlýrým.

babacandar

Cano + Musti ile beraber cümbür cemaat gelmeyi düþünüyorum..
(Ýþleri çýkarsa yek baþýma gelirim Allah kýsmet ederse)

hakanbusa

Bence acizane tacsiyem. Cumartesi gece etabini seyredip, pazqr darlik baraji. Zor olur derseniz. Ekip olarak gezmeyi, yaris seyretmeye tercih ederim

faruk kurtuldu

Ben hacý ya katýlýyorum.

Bana uyar .

HACI kamplý mý yoksa?

hakanbusa

Sen nasil istersen abi.  Usumem dersen kampli olur. Risk almayayim dersen gunubirlik olur.

yusuf

Ben EU ve Rýdvan yarýþa gittik sonrada parkuru yaptýk. Çok keyifli oldu.

Özellikle Rýdvan çok  eðlendi. Benim gözümün yemediði bu 22 nolu kapýyý o indi. Ben kenardan dolaþtým. Adam nispet yapar gibi Geri dönüp bir de çýktý. Tekrar indi

Yetmemiþ,  yoldan geri dönüp bi daha parkura girmiþler.

Ekrem Usta

yusuf abii ustamýz sensin sen formda deyildin okadar sen yetiþtirdin beni ilk off senle tatdým hatýrlasýn ustam sana ayak uydura biliyorsak ne mutlu bizee ne ögrettiysen onu tatbik etmeye calýþýyoruz ustamm

NÝVACI

karamanýn koyunu derler bir hikaye vardýr.
ekrem usta.
senin yinede kulaðýn kiriþte olsun.
dedim ya ;
kýlavuzu yusuf olanýn arabasý normal olmaz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar