17 GÖLET GEZÝSÝ

Başlatan Yevgeni, Eylül 27, 2011, 08:50:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Küçük bir problem olabilir. Çok fazla araç olursak, Belgrat ta ormanda dikkat çekebiliriz. Þu orman kanunlarý var ya iþte onlar. Ama bir sürü adam da girip, çýkýyor. Sýkýntý olmaz derseniz, az benzin yakarýz. Yusuf abi durursa, mangalda yapýlýr. Bir de Anadolu yakasýnda güzel parkurlar var deniliyor. Parkurlarý bilenler varsa lütfen bildirsin. Yusuf abi biraz zorlar sa güzel þeyler çýkar.

hakanbusa

faruk kurtuldu

Yusuf abi 17 gölet gezisi kesin mi?

yusuf

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Eylül 27, 2011, 01:31:40
Küçük bir problem olabilir. Çok fazla araç olursak, Belgrat ta ormanda dikkat çekebiliriz. Þu orman kanunlarý var ya iþte onlar. Ama bir sürü adam da girip, çýkýyor. Sýkýntý olmaz derseniz, az benzin yakarýz. Yusuf abi durursa, mangalda yapýlýr. Bir de Anadolu yakasýnda güzel parkurlar var deniliyor. Parkurlarý bilenler varsa lütfen bildirsin. Yusuf abi biraz zorlar sa güzel þeyler çýkar.

Belgrad ormanýnýn kuzeyi burasý. Göller bölgesi. Maden ocaklarý. Orada birþey demezler. Ayrýca yarýþ var.

hakanbusa

yusuf

Alıntı yapılan: faruk kurtuldu -  Eylül 27, 2011, 01:42:34
Yusuf abi 17 gölet gezisi kesin mi?

Benim niyetim bu. Karadeniz kýyýsýnda çam aðaçlarýnýn güzel bir arasýnda kamp yerimiz var. Çamur, týrmanma ve kum var.

Maslak oto sanayide yakýn.

hakanbusa

Maslak oto sanayide yakýn. ;D ;D ;D

Extremleri takalým o zaman.

faruk kurtuldu

Kamplý mý ? yoksa pazar sabah mý abi?

BAHADIR

Kamplý olacak anladýðým kadarýyla. Buluþma c.tesi mi?

Yevgeni

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Eylül 27, 2011, 01:37:49
Konser kimin nesi.?

Dredg deyu bir takým oðlanlar.
Ön grup da bizim tanýdýk çocuklar (Gren)..

Yevgeni

Alıntı yapılan: yusuf -  Eylül 27, 2011, 01:57:16
Benim niyetim bu. Karadeniz kýyýsýnda çam aðaçlarýnýn güzel bir arasýnda kamp yerimiz var. Çamur, týrmanma ve kum var.

Maslak oto sanayide yakýn.

Yarýþ alanýnýn berisindeki aðaçlarýn altý mý?
Geçen sefer senin ön diff daðýldýðýndaki kahvaltý mekaný..

yusuf

yusuf

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Eylül 27, 2011, 02:05:09
Kamplý olacak anladýðým kadarýyla. Buluþma c.tesi mi?

Cumartesi sabah buluþuruz Bahadýr.

BAHADIR

Tamamdýr Yusuf Abi. Bu defa iþimi saðlama aldým, yarýndan itibaren 3 gün yýllýk izindeyim. Sabah 03:30'da da buluþsanýz geleceðim.  ;D

yusuf

2011 ÝSOFF CHALLENGE  3 .YARIÞINI  , 01-02 EKÝM 2011 TARÝHLERÝNDE  
ÝSOFF -ÝSTANBUL OFF-ROAD KULÜBÜ OLARAK  ÝSTANBUL / KEMERBURGAZ 'DA YAPIYORUZ....

CHALLENGE ÞAMPÝYONU BU YARIÞLA BÝRLÝKTE BELLÝ OLUYOR..        

Yarýþtan sonra parkura gireriz