KEREMALÝ YAYLASI

Başlatan yusuf, Mart 10, 2011, 09:10:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 11, 2011, 10:51:55
Bu durumda

1.tarihi deðiþtirmek gerekiyor.

2 "asfattan gidiyoruz"  deseler bile  kýrýk ekibin peþine takýlmamanýzý öneririm.

3. Bu tür gezilerde ekibin ikiye ayrýlmasý ve yaylada buluþulmasý gerekir kanýsýndayým.

Ekim sonu Ercova hamlesindeki gibi istihkamcýlar ayrý çýkacak ise hedefe,ben ve 1 yýldýzlý çaylaðým da gelebilirim o vakit. ;D

kocaali

kýrýk ekip ve yavaþ yavaþ yumuþak yumuþak gidecekler þeklinde bir ayrým olacaksa ben de dahil olmayý çok isterim; arazide rüya takýmýn arkasýndan yürüyebilmem pek mümkün olmadýðýndan kamp kýsmýyla ilgileniyorum..
No mud, no fun...

yusuf

dayanabilirseniz Keremali'den baþlayýp bir sürü yayla geçiþi yapýp Ercova'dan aþaði inelim.

hakanbusa

Yücel

çok kýymetli kýrýk abilerim lütfen tarihi ayarlayýn bende geleyim bakýn bende kalp var mesul olursunuz sonra
ahanda yazýyorum eðer beni götürmesinizde bu acýyla gidersem mesulü bu kýrýklar devletin savcýsý polisi nerdeyseniz bu bir ihbardýr.

yusuf

tamam tamam heyacanlanma tarihi sen belirle.

Doktorunuda al gel

hakanbusa

Yusuf abi. Þu anda Kuzulukta yiz. Ekrem, ayrinti, yucel ailecek geldik. Tabi durmadik kerem ali ye dogru yuruyelim dedik. Ama ne mumkun. En az 2,5 mt kar var. Koylulerle gorustuk. 3 aydan once yaylalara cikamazsiniz diyorlar. Hatta yolun en sonuna kadar ( gidebildigimiz son nokta) gittigimizde, yasli ve hasta bir teyzeyi akyaziya kadar indirdik. Araclar cikamadigindan teyze mahsur kalmisti. Yani sozun ozu. 2-3 aydan once gidemeyiz. Parkuru degistirelim. Ayrinti da acelleyi zorladi ama oda gidemedi. Yari yoldan dondu. Top sende.

yusuf

Hocam

sýk sýk söylerim. "Yöre halkýnýn  söylediklerini dinleyin ama ciddiye almayýn"

Onlar bulunduklarý kýsa çevrelerinden daha ilerisini bilmezler.

"Dere yüksektir þimdi geçemessiniz" dedikleri bir çok dereden geçtik.

3 ay sonra kar kalkarmýþ !  Haziranda yani. ::)

dogan54

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 13, 2011, 07:16:22

sýk sýk söylerim. "Yöre halkýnýn  söylediklerini dinleyin ama ciddiye almayýn"
Onlar bulunduklarý kýsa çevrelerinden daha ilerisini bilmezler.
"Dere yüksektir þimdi geçemessiniz" dedikleri bir çok dereden geçtik.

Aynen..

Off road ve tracking'in altýn kuralý

"Köylüye yol sorma.."
4x4 baska,
NiVA baska..

hakanbusa

Tamam tecrübeye saygý. Ama þunu söyleyeyim. extrem vs traþ oldu Yusuf abi. Kar tamponda. Kýranyurt  bunun  yanýnda E-5'miþ. Pek ay sonuna eriyecek gibi deðil. Ama ALLAH'ýn iþi belli olmaz. Bir lodos tamam.

Yücel

hakan abi geçmi olsun.
yusuf abi çok teþekkür ederim sadece sizlerle beraber olabilme telaþýndayým gerisi yalan.
sýnava denk gelmeyelim yeter baþka biþey istemem

safakgul

Hakan Abi geçmiþ olsun, gordüðün aydýnlýk olsun.

yusuf

hakanbusa

Yusuf abi, iki dakkada katarak ameliyati yaptirdin bana.  Arkadaslar ameliyat olan Yusuf abi. Yanlislkla benim yazimn altina devam etmis. Yusuf abi narkoz mu aldin ne yaptin. Sabahtan beri gecmis olsun telefonlari aliyorum. ALLAH razi olsun sevenlerim varmis. Cok guldurdun beni.

safakgul

Alıntı yapılan: yusuf -  Mart 14, 2011, 09:07:43
hakan abiye ne oldu?

iyi dilekler senin için kaptan :) karýþýklýk olmuþ herhal, gecmiþ olsun.