NÝVA KAPI DÖÞEMESÝNE CEP

Başlatan babacandar, Eylül 21, 2010, 10:16:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 02, 2012, 12:22:42
sagol orhan abi cok uzun zamandýr böyle kullanýyorum  sen takmýcanmý kapýlara 1 er ceplik veya sende varmý kapýlarda bir þeyler??
bende yok ceplik kapýnýn sol tarafýnda hoparlörüm var takarsam küçük takmam lazým hangi model olur bilemiyorum

sonata007dr

bu ceplikler koltuk kapanýnca koltuða deðmiyormu arkadaþlar. ben kendi aracýma reno cepliði taktýrdým. koltuðu ileri alýnca ceplik koltuða deðiyor. gerçi reno cepliði biraz daha kalýn gibi buna göre.

mehmet22

benimki cok az deyme yapýyor ama zararsýz bir problem yaþamadým gayet iyi kullanuyorum
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

@rhan

buda benim ceplik modelim daha takýlmadý bi kaç güne montaj olur

ümit ustam benim ellerine saðlýk benim nazýmý çok çekti

mehmet22

ahh ümit usta ahhh  senin cekicen var bu orhan abinin elinden kac kurtul ondan  ;D..güzel olmuþ abi akýlýca yapmýþýnýz ...kapýlarýn ön taraflarýna mý monte edeceksinizz??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NÝVACI

inþallah aðaçlaýnýz fýrýnlýdýr.
duralitinizde su drolitidir.
su tahliye deliklerini göremedim her halde olacaktýr
güle güle kullanýn.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 06, 2012, 06:08:25
ahh ümit usta ahhh  senin cekicen var bu orhan abinin elinden kac kurtul ondan  ;D..güzel olmuþ abi akýlýca yapmýþýnýz ...kapýlarýn ön taraflarýna mý monte edeceksinizz??
kaçamaz mehmet bi  yere býrakmam kendimiz yaptýk kafamýza göre ;D 206 koltuðu olduðu için o kadar kurtarýyo

@rhan

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mart 06, 2012, 06:17:59
inþallah aðaçlaýnýz fýrýnlýdýr.
duralitinizde su drolitidir.
su tahliye deliklerini göremedim her halde olacaktýr
güle güle kullanýn.
tahtalar iyi burhan amca delikler olacak delincek altlarý saðol burhan amca

sonata007dr

güzel olmuþ. güle güle kullanýn maliyeti ne oldu acaba merak ettim ustalar bazen böyle küçük iþler için dünyanýn parasýný isteyebiliyorlar çünkü.

@rhan

Alıntı yapılan: sonata007dr -  Mart 06, 2012, 08:49:53
güzel olmuþ. güle güle kullanýn maliyeti ne oldu acaba merak ettim ustalar bazen böyle küçük iþler için dünyanýn parasýný isteyebiliyorlar çünkü.
valla bilmiyorumki ustam saðolsun paranýn lafýný bile etmedi

sonata007dr

o ustanýn eline emeðine saðlýk bulunduðum yerde boþ tahtaya çivi çaksalar 10 tl kesin isterler ustalar. durum vahim burdan gerçek ustalarý tebrik ediyorum bol kazançlar diliyorum.

@rhan

Alıntı yapılan: sonata007dr -  Mart 06, 2012, 11:31:05
o ustanýn eline emeðine saðlýk bulunduðum yerde boþ tahtaya çivi çaksalar 10 tl kesin isterler ustalar. durum vahim burdan gerçek ustalarý tebrik ediyorum bol kazançlar diliyorum.
saðolasýn hocam aramýzda iyi abi kardeþ iliþkisi var aracýn tamponunuda o abi yaptý kendisi mobilyacý ama her iþten anlýyor ben tarif ediyorum ustam uyguluyor herþey para deðildir arkadaþlýk dostluk ön plana çýkýyor bizde cepliði yapmasý çok kolay 1 saatini almýyor