BORU TÝP VÝNÇ TAMPONU

Başlatan Yevgeni, Ağustos 24, 2010, 10:04:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Ayrýca sepet te þiddetle tavsiye ederim. Çok saglam. Dursun usta yý bile çekiyor. Onunda kalýbýný alabilirsin.

Yevgeni

Evet, çelik deðil, sentetik kullanacaðým.
Dolayýsýyla yönlendirici makara yerine daha hafif olan aðzý kullanacaðýz.
Hafif olmak iyidir..

Yevgeni

Sepet kullanmam büyük ihtimal.
Yelken gibi rüzgarý kesiyor meret..

hakanbusa

Becce de orjinal warn halat 750 tl. Yan sanayi ithal 550 tl. Bilgin olsun.

Yevgeni

Buluruz uygun fiyata uygun bir yerden..

hakanbusa

Daha uygun bulursan bende talibim.

STI Performance

Þu tampon çok hoþ..bunu taklit edebilirseniz çok iyi olur bence.borularý kalýn.tabi aðýrlýðý nasýldýr bilemiyorum ama buda bir alternetif...

Tolga

hay yaþa Yavuz bende kafayý neye taksam, þimdi ne yapsak diyorum... sen imdadýma yetiþtin :)
Tolga

k. yusuf

isteyene benim tampondan yaptýrabilirim. benim dükkanýn yanýnda halil usta var. dün bir arkadaþým için yaptý 250 tl ye benimkinin aynýsýndan. ortalama 50-60 kg civarýnda bir kiþi kaldýrýp yerine oturtabiliyor tamponu

çift kat için isteyen olursa da fiyat alabilirim

Yevgeni

Vinç dahil aðýrlýk mý 50-60 kg?
Vinç 38 olsa, tabla, vs dahil 50 kg'yi geçmemem lazým..

k. yusuf

vinç yok tabi abi :) boþ aðýrlýk. tartmadým ama kolayca yerine koyabiliyorum. isteyen olursa yaptýrýrým benimkinin kalýbýna göre gelir alýrsýnýz baþýn beklemiþ de olmazsýnýz. ve ya istediðiniz bir çizim var ise ona göre de yapar. sonuçta þaseye girecek iki borunun hesabý önemli o da var zaten .geri kalaný isteðe göre yapabilir

Yevgeni

50 kg çok aðýr boru tip için, hafifletmenin bir yolunu bulmak lazým..

k. yusuf

vince üþenmesem söker tartarým ;D iki saplama tutuyor tamponu zaten :)

Tolga

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Ağustos 24, 2010, 02:16:03
Ayrýca sepet te þiddetle tavsiye ederim. Çok saglam. Dursun usta yý bile çekiyor. Onunda kalýbýný alabilirsin.

abi sepet deðilde oluklar ne kadar taþýr? stepne + high jack + bidon + kürek + muhtelif nevale ???
Tolga

k. yusuf

yaklaþýk 200 kg yük ile hiçbir esneme yok bende. önemli olan sepeti ön,orta ve arka direklerin üzerine bindirmek. gerisi kaldýrýyor