Ýstanbul'da Niva ustalarý

Başlatan cezz, Ocak 03, 2010, 08:15:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cezz

arkadaþlar...istanbul anadolu yakasýnda önerebileceðiniz bir usta varmýdýr?

palomar

Merhaba. Niva almak istiyorum. Ýlk kez alacaðým ve doðal olarak fazla bilgim yok. Sahibinden.com'da ilanlarý takip ediyorum. Beðendiðim bir aracý gönül rahatlýðýyla gidip gösterebileceðim, Ýstanbul içinde Niva ustalarý var mýdýr arkadaþlar. Özellikle Avrupa yakasýndan bildiðiniz usta varsa, telefonunu verebilirseniz çok makbule geçer.

seyhan

Alıntı yapılan: palomar -  Mart 12, 2010, 11:11:01
Merhaba. Niva almak istiyorum. Ýlk kez alacaðým ve doðal olarak fazla bilgim yok. Sahibinden.com'da ilanlarý takip ediyorum. Beðendiðim bir aracý gönül rahatlýðýyla gidip gösterebileceðim, Ýstanbul içinde Niva ustalarý var mýdýr arkadaþlar. Özellikle Avrupa yakasýndan bildiðiniz usta varsa, telefonunu verebilirseniz çok makbule geçer.

Öncelikle NivaTr ailesine hoþgeldiniz Sn. palomar.

Ýstanbul'da, özellikle de Avrupa yakasýnda bir çok usta var. Bunlarýn baþýnda Sefaköy'de Dursun usta geliyor. Semte göre daha da sayabilirim.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

av.mehmet

Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

avci_kerem

ben 92 den beri 5 tane lada niva deðiþtirdim .. ve tüm araçlarýmla kabýlýyeti yaptýðý iþten belli olan Raif usta ilgilendi .. maslak Atatürk oto sanayi 2 kýsýmda kime sorsan gösterebilir ..tel: 05554668764
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý