Maðaralar

Başlatan fast81, Aralık 01, 2009, 04:27:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

fast81

Önce size bu yer hakkýnda biraz bilgi vereyim, Yer düzce akçakoca yeni mahalle çevre yolu yaný. Maðaranýn giriþi 17 mt. derinlikte baþlýyor ve bu güne kadar kimse ne kadar buyuk olduðu konusunda bilgiye sahip deðil içinde akarsu ve göl mevcut, bizim girdiðimiz günlerde yaðmur yaðdýðýndan fazla ilerlemedik çünkü su seviyesi yüselebilirdi neyse þimdi resimlere bakalým

reis28

paylaþým için tþkler benimde baya ilgimi ceker magralar devamýna ilerli yeme dinizmi birde böyle dar ve uzun giriþli magralarda zehirli gaz tehlikesine karþý yanýnýzda gaz maskesi bulundurmanýz gere kebilir umarým cýkarken giriþi tekrar kapattýnýz mazallah coluk cocuk içine düþer
DURSUN USTA 05364629668

fast81

Evet dursun usta giriþ bölümü kapatýldý çocuklarýn ulaþamayacaðý bir yerde.

hakanbusa

Ýyi cesaret. Helal olsun :o

akademic

ilk resimleri görünce (deneme) diye yazdýklarýnýz ne oluyor ya bunlar kanalizasyoncumu felandiye düþünürken ciddi bir süpriz çýktý.. maðaracýlýk cidden çok güzel ilginç bir o kadarda tehlikeli hele benim csemde bir adamýn tercih edeceði bir uðraþ deðil... sizleri tebrik ediyorum ..

NÝVA69

Son karedeki lastik mi? ne iþi var orada :)

Burada da bizim ÇÝMAÐIL'dan birkaç kare var;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8260.0
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

fast81

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Aralık 02, 2009, 10:58:42
Son karedeki lastik mi? ne iþi var orada :)

Burada da bizim ÇÝMAÐIL'dan birkaç kare var;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8260.0

Bende þu lastiði kim soracak diye merak ederken siz sordunuz bende açýklayým çevre yolu  yapýmý 15 sene önce baþlandý tabi harfiyat felan maðaranýn aðzýna yýðýlmýþ sonra þikayet felan tekrardan böle kanalizasyon gibi bir giriþle ulaþýlýyor LASTÝÐÝ gördüðümüzde bizde çok ;D þaþýrdýk çýkartmaya çalýþtýk fakat çok kötü þýkýþmýþtý

NÝVA69

Maðara ve oto lastiði:)
Millet olarak biraz daha "çevreci-titiz" olsak daha iyi olacak...

2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

dora

Demekki bir su yolu riskli bir iniþ olmuþ lütfen bu tarz aktivitelerde gereken önlemleri alýn rica ediyorum Antalya da arama kurtarma opr.larýnda bu tarz olaylara çok rastlandý yineliyorum LÜTFEN  TEDBÝRLÝ DAVRANIN....
Niva 1041-firefly-Atlantis

NÝVACI

Tedbir konusu çok önemli.
Dýþarýda takibatçý yada aksaklýk anýnda irtibat ve yardým çaðýracak kimse
olduðunu umuyorum.
EÐÝTÝM ÞART.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

fast81

güvenliðimizi aldýk gerekli yerlere haber vrdik ve daha önce bi çok kez maðarada bulunduk önümüzdeki ay içerisinde bi maðaraya daha girecez resimleri eklerim isteyen arkadaþlar gelsin bekleriz...

NÝVACI

Ben kask ve aydýnlatýcýlardan acabadedim.
Profesyenellik olmasýna sevindim. sözümü geri aldým.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar