ÝSOFF 5. YARIÞ

Başlatan yusuf, Ağustos 21, 2009, 09:32:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

Organizatör : ISOFF

Yarýþ Tarihi : 12-13 Eylül 2009

Þehir : ÝSTANBUL

yusuf

2009  TÜRKÝYE  OFF-ROAD  ÞAMPÝYONASI  5 .YARIÞINI  , 12-13 EYLÜL 2009 TARÝHÝNDE 
ÝSOFF - ÝSTANBUL OFF-ROAD KULÜBÜ OLARAK ÝSTANBUL / ÞÝLE 'DE YAPIYORUZ....

Buna gidelim mi ?

Yevgeni

Ayarlayabilirsem gelirim..

babacandar

Kýsmetse oradayýz aðalar...
Yusuf Abem.. sonrasý Üvezli den gireriz içeri hani yaðmur yediðimiz günkü gibi 6 7 dere geçtiydik..

colins

Ekibin olduðu heryerde elimden geldiðince bende varým.(bu ekipten öðrenecek çok þeyim olduðu için onlar nereye ben oraya)

yusuf

Dereler Tolga'nýný yeri ama adam kayboldu !

reis28

Alıntı yapılan: yusuf -  Eylül 06, 2009, 06:47:14

abi tolga malum aracýný yeni baþtan yarat moduna girdi yakýnda dönüþü muhteþem olacak
DURSUN USTA 05364629668

yusuf

özletti kendini de ondan diyorum.

Tolga

Alıntı yapılan: yusuf -  Eylül 06, 2009, 06:47:14

Abi yapmayýn benim parkur bu gerçekten 1 senedir sayýklýyorum :) benim küheylan hesapta geçen hafta çýkacaktý ama daha tamirat iþleri yeni bitti sýra macunda bu hafta boya bitse haftaya toplansa, ondan sonraki hafta direksiyon kutusu (soft takýlmadý daha) frenler, elektrik ince ayar vs. en az 3 hafta lazým bana. ama en kötü ithimal seyirci etabýný seyredecekseniz oraya gelirim en azýndan sizi görmüþ olurum?
Tolga

ufo

Alıntı yapılan: Tolga -  Eylül 07, 2009, 11:20:12
Abi yapmayýn benim parkur bu gerçekten 1 senedir sayýklýyorum :) benim küheylan hesapta geçen hafta çýkacaktý ama daha tamirat iþleri yeni bitti sýra macunda bu hafta boya bitse haftaya toplansa, ondan sonraki hafta direksiyon kutusu (soft takýlmadý daha) frenler, elektrik ince ayar vs. en az 3 hafta lazým bana. ama en kötü ithimal seyirci etabýný seyredecekseniz oraya gelirim en azýndan sizi görmüþ olurum?

ben bir mani çýkmazsa gitmeyi düþünüyorum. gelirsen seni de alýrým tolga.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

reis28

yarýþlara bende gelebilirim son dakka bir problem cýkmazsa
DURSUN USTA 05364629668

Tolga

Tolga

ufo

Alıntı yapılan: Tolga -  Eylül 08, 2009, 09:52:37
Tam program nedir?
hangi program? yarýþ programý mý, nivatr programý mý?
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Tolga

Alıntı yapılan: ufo -  Eylül 09, 2009, 08:55:44
hangi program? yarýþ programý mý, nivatr programý mý?

Nivatr programý abi. Tam ne zaman gidiliyor, ne zaman dönülüyor? belki çoluk çocuk gelirim yarýþý seyretmeye, ama sýký parkur plannýnýz varsa, :) yanlýz gelmek için çarþý izni almam lazým :)
Tolga

Tolga

Tolga