TOPUK YAYLASI VE CÝVARI... 20 - 21 HAZ 09

Başlatan yusuf, Haziran 04, 2009, 06:11:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ayrýntý

abi sen nereye ben oraya problem gözükmüyor þu anda ...

babacandar

Yavuz Hocam,
Sensiz olmaz bu iþ ... Hem bak geçilen yollarýn dönüþü için nasýl kerteriz alýnýr
bundan derin derin bahsedecem gerçi ben hala sakal býrakmadým ama olsun ...

Burak.. tenekede tavuðu bu sefer kömür hale getirmeyecez inþallah .. gerçi Cano'nun bizim çadýrý yaktýktan yemeklerde de þirazesi þaþtý.. tavuðu yakar, iç pilavý çið býrakýr... Neron demesek mi ne ...   

Yevgeni

Alıntı yapılan: babacandar -  Haziran 13, 2009, 07:41:04
..bundan derin derin bahsedecem gerçi ben hala sakal býrakmadým ama olsun...

Valla o gün bugündür düzenli traþ oluyorum Mustafacandar..

ERCO

abiler arkadaþlar cok üzülerek yazýyorum yaz gelince bir program yapnca bir türlu gercekleþdiremiyorum bu hafta sonu düðünleri yuzunde yan komþumun kýzýnýn güðünü cikti ve gitmesek olmuyor bu seferlik ben yokum  ama gönlüm sizlerle
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Dönüþ rotamýzýn 1. aþamasý  Topuk > Abant   25 km

burakbudak

Alıntı yapılan: babacandar -  Haziran 13, 2009, 07:41:04
Yavuz Hocam,
Sensiz olmaz bu iþ ... Hem bak geçilen yollarýn dönüþü için nasýl kerteriz alýnýr
bundan derin derin bahsedecem gerçi ben hala sakal býrakmadým ama olsun ...

Burak.. tenekede tavuðu bu sefer kömür hale getirmeyecez inþallah .. gerçi Cano'nun bizim çadýrý yaktýktan yemeklerde de þirazesi þaþtý.. tavuðu yakar, iç pilavý çið býrakýr... Neron demesek mi ne ...   
Abi bence, biz cano abini iþine karýþtýk ondan oldu :) ben güveniyorum cano abiye bu sefer kesin çok güzel olacak :)

Tolga

Alıntı yapılan: yusuf -  Haziran 14, 2009, 12:05:52
Dönüþ rotamýzýn 1. aþamasý  Topuk > Abant   25 km

Yusuf abi, bende c.tesi Gezenbilir'de geceleyip pazar Abant'a inmeyi düþünüyorum ama Niva ile gitmiyorum, heralde sizin sizin rotayý takip edemem ama oralarda görüþebilirsek çok süper olur.
Tolga

yusuf

Alıntı yapılan: Tolga -  Haziran 14, 2009, 05:01:04
Yusuf abi, bende c.tesi Gezenbilir'de geceleyip pazar Abant'a inmeyi düþünüyorum ama Niva ile gitmiyorum, heralde sizin sizin rotayý takip edemem ama oralarda görüþebilirsek çok süper olur.

Selam Tolga. Yolun durumunu bende bilmiyorum. Ýlk kez geçeceðiz. Çekerse tlfla bilgi veririrm

taiga

Umarým istediði yeri kazanýr Nejat hocam...

Bu arada cuma günü ciddi yaðýþ görünür...

Yani þansýmýza hafta sonu güzel bir çamur hamlesi çýkabilir...  ;D

yusuf

ben bu cuma 13:00 de Ýst. Ortaköy'den yola çýkmaya karar verdim.

Hazýr iþ yokken ve oraya kadar gitmiþken etrafý iyi keþfetmek gibi bir fikrim var.

Örneðin, Bolu tüneli giriþinin hemen yanýndan  Bakacak'a týrmanmak sonra Topuk'a girmek vs gibi.

taiga

Alıntı yapılan: yusuf -  Haziran 15, 2009, 09:01:04

Hazýr iþ yokken ve oraya kadar gitmiþken etrafý iyi keþfetmek gibi bir fikrim var.

Örneðin, Bolu tüneli giriþinin hemen yanýndan  Bakacak'a týrmanmak sonra Topuk'a girmek vs gibi.

Bana uyuyor Yusuf abi...

burakbudak

Alıntı yapılan: yusuf -  Haziran 15, 2009, 09:01:04

Yusuf abi þimdi konuþtum cuma'yý tüm gün izin aldým. Gebzede otobandan sana katýlýrým.

Tolga

Düzce'de 2 tane kene vakasý olmuþ dikkat edin.
Tolga

pasalý

slm arkadaslar yusuf abý su topuk yaylasý býtsýnde ýstanbul daký uyelerle býrlýkte buyuk kapsamlý býr pýknýk tarzý bseyler yapalým olmaz mý yaný herkesýn býr býrýný tanýmasý açýsýndan saygýlar