Niva için Bisiklet taþayýcý

Başlatan bymuammer, Nisan 16, 2009, 12:13:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVA69

Alıntı yapılan: bymuammer -  Nisan 18, 2009, 05:32:36
ben hallettim taþýyýcý iþini çokta güzel oldu 3-4 bisiklet çok rahat taþýnýyor toplam 20 tl tuttu :D  pazartesi fotolarý ve detaylý bilgiyi atarým abiler...

Bu maliyete 2 tane taþýsýn razýyýz :) Foto-ayrýntý bekliyoruz...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

bymuammer

Fotoðraflarý ekliyorum abiler. Çok basit ve kullanýþlý oldu bence. ve Pazar günü ortalama 100 km yaptým hiçbir sorun çýkmadý.

hazýr foto atýyorken birazda bahar fotosu atayým :D

kunduraylada bisiklet hiç iyi sürülmüyor abi :D unutmuþumda sporlarý giymeyi :D ayakkabýnýn topuðunuda götürdük :D

MOUNTAINBIKER

slm
tebrikler gayet uygun duruyor.ancak arka taraftan araca biraz daha saglam tutacak iki nokta daha bulsan cok daha iyi olacak gibi geldi,yokus cikarken yada ani bir frenle cumbur cemaat bisikletler geri dusebilir ,birde elcikleri/boynuzlari cama degmis kirma ihtimali varmi?

amator ruhu yine kutlarim...gercekten.
bende 2 bisiklet var 2 side evde artik icimden binmek gelmiyor.utaniyorum. :-[

bymuammer

saðol abi ben saðlamlýðýný denemek amacýyla üstüne oturup bi sigara içtim hizbirþey olmadý. saðlamlýk testi iyiydi :D boynuzlar cama deðmiyor abi onlarý baðaj lastiðiyle sabitlemiþim abi milim kýmlamýyor.

bu arada bisiklete binmek için utanýlacak biþey yokki abi hem spor hemde çok eðlenceli. bende insanlarýn fazla olduðu yerlerde sürmüyorum ama baðda bahçede arazide çok zevkli oluyor.

Yevgeni

Hür'ü doðduktan sonra kundaða sarmak yerine bisiklete koymuþlar o da sürekli dolanmýþ daðda bayýrda o günden beri.

Utanmasý ise 2 tekerle yekpare olmuþ bünyenin artýk pedal basmak istememesi..

MOUNTAINBIKER

:D
oyle diil iste...

eskiden o kadar uzun yollara giden adamdan geriye bisey kalmamasi...beceremeyince kendimden utaniyorum,sizden diil :)
ne diye biraktim bu sporu diye...bir salak ugruna niye yaptigim spordan vazgectim diye.ama insana bazi seyler bir cok ani biraktiysa,uzaklasmak istemesi normal degil mi?iste bu nedenle birakmistim.
aldik sindide dersimizi...
komple herkes devam et diyor bende dahil ama vucut yapamiyor. :-[
iste bu nedenle NIVA ya binmek daha tatli geliyor ;D

NÝVA69

Güle güle kullanýn... 20 tl ye olayý çözmüþsünüz, tebrikler... Seri üretimi düþünün derim :) 20'ye yap 200'e sat gitsin :)

Þaka bir yana fotolar için de tþk...

Elazýða selamlar...

bymuammer

saðol abi. güzel oldu bencede. iþ görür yani :D

NÝVA69

Üzerinde biraz daha düþünülse çok daha iyi olabilir mia acaba? yani eksiði var mý? gerçi zamanla anlaþýlýr bunlar ama gene de güzel...

NÝVACI

Ýyiki niva var, þimdi siz bu aleti sj,xj hangi karýn aðrýsýysa
taksanýz olurmuydu yani ayýp düþerdi.
ellerine saðlýk þahane güle ghüle kullan.
Ýzmirden selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

bymuammer

abi öyle bizlerin gösteriþle felan alakamýz olmadýðý için sorun olmuyor. Ne takarsak takalým insanlar ne düþünür diye hiç düþünmedim ve düþünmem de benim iþimi görüyormu ona bakarým. bence mantýklý olanda bu.

Teþekkürler abi..

taiga

NÝVA69

Pedal çevirmeden mi gidiyor, bana mý öyle geldi?

Bir de arazide iþe yaramaz gibi... Adýndan da belli sadece þehir için...

NÝVA69