Ýzmit çenedað gezisi

Başlatan dogan54, Mart 01, 2009, 09:29:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OrhunSenocak

Herkese selamlar ..
Bu geziye son anda çýkan iþimden dolayý katýlamadýðým için üzügünüm.Öncelikle doðan abi me geçmiþ olsun diyorum.Gerçekten anlaþýlan büyük bir tehlike atlatmýþ.Bu durum eðlence için yapmýþ olduðumuz bu iþte ne kadar dikkatli olmamýz gerektiðini anlatan güzel bir örnek olmuþ.Parkurun tekrarýnda buluþmak dileðimle tüm dostlara selamlar ...

ophtha

bu arada gezi çok zevkli oldu. yemek faslý muhteþemdi. Bu gezide iki araç ilk kez çamurla buluþtu. Birisi benim xj digeri fatihin yeni aracý zj di. daha öncedende sanýrým cevat abinin tahosu ve mustafanýn yeni beyaz xj yi çamurlara atmýþlardý kendilerini. herkesin arabasý güzel olmuþ Ýzmit tayfasý arabalarýný yeniledi ve ayrýca grubuna yeni izmitli arkadaþlarýda katmayý baþardý.
  izmitte ilk xj yi mustafa getirdi. Sonra iki arkadaþýna tam donanýmlý xj daha aldý . Yetmedi kendi aracýný izmittli birisine satýp kendine bir tane daha xj aldý.Önderin zj serisine fatih yeni bir zj ile katkýda bulundu. Sonuç olarak ne olduysa oldu ve Ýzmitte jeep serisi araçlarda bir anda patlama yaþadý. Bilemiyorum bu iþin sonu ne olacak ama kocaelinde offroadu seven ve dogada kendisine bir yer ayýrmak isteyen arkadaþlarýmýzýn sayýsý artmaya baþladýgý kesin.
  Bu katkýnýn baþlarýný yani ilk buluþmayý hatýrlarsýnýz NÝVATR ekibi ile beraber sapanca buluþmasýnda sogucak gezisi olarak tasarlamýþ ve dogan abi ile ben sahsen ilk orada tanýþmýþtýk. Sonralarý ikili daglarda gezerken cevat abiler Forduyla katýlmýþ arkasýndan fatihin yeni nivasýyla bu site vasýtasýyla tanýþmýþ olduk derken mustafa ve önderin gruba girmesi ve daha ilerki aþamalarda daha da büyüyerek bu noktalara gelmiþ bulunuyoruz. Bu büyümede NÝVATR nýn bize sonsuz katkýsý olmuþtur buradan yusuf abiye yavuza haldun abiye ve sitede emegi geçen herkese teþekkür etmek istiyorum

Yevgeni

Kullandýðýn marka önemli deðil Erkan, NivaTR sadece Nivalardan müteþekkil deðil, ya da þöyle diyelim, NivaTR araçlardan deðil onlarý kullananlardan oluþuyor. Dolayýsýyla aslýnda bu ortam da bir araç zaten.

Daðda bayýrda beraber dolandýðýmýz sürece kalan her tür kulüp, etiket yalan.

Kendi adýma Ýzmit'te güzel insanlar tanýdým, bir araya geldiðimizde ailemle olduðum kadar rahat ve huzurluyum.

Dolayýsýyla asýl ben size teþekkür ederim..

NÝVA69

Þu anda Erzincan dayým ama evimiz Ýzmit-Derince de Çenedað a defalarca gitmiþimdir... orada olsaydým sizinle gelmek-tanýþmak isterdim...

Doðan abi geçmiþ olsun...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.