HAYALLERÝNÝZDEKÝ LADA?

Başlatan feyzullah, Ocak 20, 2009, 09:01:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

feyzullah

hep merak etmiþimdir hayallerimd þöylü yok böyle bi arabam olsun sizlerinde kafanýzda tasarladýðýnýz LADA VARMI HADÝ BAKALIM ÝÇÝNÝZDEKÝ GÝZLÝ DUYGULAR .GÜNEÞ GÖRSÜN , GÜN YÜZÜNE CIKARTALIN  OLMAZMI

feyzullah

bu konuya yazýyazmak istediðiniz biþey yolmu dost lar

feyzullah

benim hayalimm dýþ dizayn düzgün motorda kuvvetli olamýný isterim

Yevgeni

Benim istediðim ve muhtemel hayalim zaten buydu, yani külliyen standart bir Niva.
Herhangi bir eklentisi yok görünüþte. Becerebilirsem arka aksta bir kilit olmasýný isterim, baþkaca da bir þeye gerek yok..

feyzullah

evet hocam bende yanlarý cýkarmam lazým 4 sa ok 144 lazým yoksa imtahaný gecemez am bu ofsetler 10 numara

MOUNTAINBIKER

BAAAK SANA BENIM HAYALIMI GOSTEREYIMMI ;)

niva07

Benim hayalim de Niva, ancak yükseltme kiti + offset jant + federal mt lastiklerimin olmasýný çoooooook isterdim.. bunun için para biriktirmeye baþladým :)

feyzullah

Alıntı yapılan: niva07 -  Ocak 21, 2009, 12:03:17
Benim hayalim de Niva, ancak yükseltme kiti + offset jant + federal mt lastiklerimin olmasýný çoooooook isterdim.. bunun için para biriktirmeye baþladým :)
,
inþallah hocam insanýn gönlündeki aracý yapmak çok harika oluyor

benim içimdekiler dýþ fazla abartý olmadan yükseltme kiti ,ofsetler hariç boya temiz ama çiyer varya motor yani orasýma taamülüm yok bastýmmý göver vermeli görünmünden fazla kuvvetli olacak  akýlmdan gecen bu ilerde olur inþallah 

murat067

niva kaçamak aþka benzer...

bymuammer

Alıntı yapılan: murat067 -  Ocak 21, 2009, 11:17:12
iþte hayalim yada idealim

abi sen benden önce davranmýþssýn :) bende bu fotoyu arýyordum býrakmak için :) þu merdiven iþini yapacam inþ. en kýsa sürede :)

içi böyle olacak

arkaya böyle biþeyler yapýlabilir

veya böyle bir merdiven.

iþte bunlarýn birleþimi biþeyler yapabilirsem mükemmel olacaktýr eminim (tabi bana göre) :)

niva07

Hayalimizdeki Lada'larý yaparken hayalimize uygun muayene istasyonlarý da bulmak gerekecek anlaþýlan  ;) Yoksa zor geçeriz vallaha muayeneden..

reis28

ben hayalimdeki nivayý yüzde 80 yaptým cok az bir kýsmý kaldý
DURSUN USTA 05364629668

feyzullah

OOFFF ÝNÞALLAH ÝLERDE DAHA ÝYÝ BÝR 4X4 ÜN OLACAK 10 NUMARA YAPICAM ELLERÝMLE YAPICAM ALTTN GÝRÝP ÜSTE BÝTÝRECEÐÝM

niva07

reis28, seni bu Niva kesmiyorsa artýk Unimog paklar diyorum baþka biþey demiyorum :D

feyzullah

Alıntı yapılan: niva07 -  Ocak 22, 2009, 12:46:38
reis28, seni bu Niva kesmiyorsa artýk Unimog paklar diyorum baþka biþey demiyorum :D
ALSINDA ELÝNDEKÝNÝDE BEN ALAYIM BALÝ HAZIR ARABA