23 Kasým 08 Samanlý da tur..

Başlatan dogan54, Kasım 20, 2008, 03:07:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogan54

Bugün 28.12.2008 günü 4 araba Samanlý daðlarýnda bir tur attýk,

kar harikaydý...

Yemeklerde..

4x4 baska,
NiVA baska..

emre_ozk

doðan abi izmitliyim ama bu resimdeki yeri bilmiyorum.. bugün galiba sizin guruptandý 2 tane chorokee biri beyaz biri yeþilimsi daha önce gezi resimlerinden görmüþtüm saat 2 civarý bahçecik tarafýndan geliyorlardý araçlar ýslak gibiydi.. o arkadaþlar bahçecik tarafýndan çýkmayýmý denedi...
Emre özkaradeniz
Ýzmit

dogan54

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Aralık 28, 2008, 09:49:39
doðan abi izmitliyim ama bu resimdeki yeri bilmiyorum.. bugün galiba sizin guruptandý 2 tane chorokee biri beyaz biri yeþilimsi daha önce gezi resimlerinden görmüþtüm saat 2 civarý bahçecik tarafýndan geliyorlardý araçlar ýslak gibiydi.. o arkadaþlar bahçecik tarafýndan çýkmayýmý denedi...

Emre,
Fotoðraftaki yer Aslanbey ve Suadiye'nin üst taraflarý,arkada gözüken yerler de Serindere vadisi.
Bahsettiðin araçlarý bilmiyorum,bizimle beraber deðillerdi.
4x4 baska,
NiVA baska..

reis28

cok güzel manzara fatih kardeþim gene döktürüyor yemek olayýnda
DURSUN USTA 05364629668

Fatih Yazýcý

bugünkü menüyü haným hazýrladý. sac kavurma. etler bir gün önceden terbiyelerndi. sosa yatýrýldý ve parmaklar yendi... anlatýlmaz yaþanýr diyenleri bekleriz... doðan abi yazmamýþta ben yazayým bari. o güzelim ar manzarasý yere çýktýk güzelde inerken 2 lastik parçaladýk. benim lastik tabanýnda 5 cm demir yarýðý oluþmuþ ( kar altýnda gözükmüyor tabiii), mustafanýnda yanakta demir sýyrýðý diyelim...
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

reis28

gecmiþ olsun diyorum ve en kýsa zamanda bir araya gelip güzel bir gezi ve yemek olayý yapalým diyorum
DURSUN USTA 05364629668

dronder

çok güzel bir gündü..

yemekler harika sohbet sýcak rotada manzaralý olunca ailecek bir keyif yaþadýk...

gezinin olumsuz tarafý erkan abinin 4*4 geçmeme problemi ve bir meydanda 40 cm karda çocuklar gibi oynadýðýmýz yerde mustafa fatihin lastiklerini doðramasý oldu...

becerebilirsem gps rotasýný koyacaðým...

fotolarý da 1-2 güne kadar atarým...

görüþmek üzere...

dronder

dora

doðan54 güzel bir aktivite olmuþ bizde sizin gibi leondede ile karýn içindeydik ayrýca kulaklarýný çýnlattýk..
Niva 1041-firefly-Atlantis

dogan54

Bu arada benim Magellan GPS'i dronder satýn aldý.
Bu gezi ile kullanmaya baþladý bile..
Güle güle kullansýn.
Darýsý olmayanlarýn baþýna.
4x4 baska,
NiVA baska..

dronder

Alıntı yapılan: dogan54 -  Aralık 29, 2008, 12:52:22
Bu arada benim Magellan GPS'i dronder satýn aldý.
Bu gezi ile kullanmaya baþladý bile..
Güle güle kullansýn.
Darýsý olmayanlarýn baþýna.

Doðan abi cihazý ilk defa kullandým ama ilk söylediðim þey keþke daha önce sahip olsaydým oldu. sana tekrar teþekkür ederim.

rotayý çok güzel görüyorsun. paylaþýyorsun ve googledan nerelere gidildiðine bakýyorsun. süper.

bizim eve çýktýk gezi sonrasý. baðçeþme tarafýnda. hep rakýmý merak etmiþim kaç diye hemen gps baktýk rakým " 223 ".. :)

bence her doða severin olmazsa olmazlarýndan...

dronder

fotolara baþlayalým... ;D

A takýmý ayaküstü toplantýda

dronder

dronder

dronder

xj sini çok seven mustafa ;D

ufak off-roadcu metehan. Allah nazardan saklasýn...