CJ SERÝSÝ 4 ÇEKERLERE DAÝR

Başlatan taiga, Mayıs 23, 2007, 12:06:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

3 kapý pajero diyorum...
Baþka da bir þey demiyorum Ýtalya yolcusuna...

yusuf

Yevgeni

taiga

Þehiriçi asortik turlamalar için nefis... :D

yusuf

Erkan ben tavsiye etmem. Hatta "kesinlikle alma " derim. Bence baþa çýkamassýn.

ophtha

bende sizin gibi düþünüyorum . Sorunsuz olsaydý þýk olurdu ama mutlak bir yerlerden problem yaratacak haklýsýnýz.

Yevgeni

O CJ'nin yanýnda bir tane de sabit CJ ustasý veriyolarsa al. Naslolsa parkur çýkýþý hep tamire girecek. Sabit bir ustasý olsun sað koltukta ki, en azýndan servise kadar yol tepmezsin. Adamý da maaþa baðlýyacan tabiy..

Yevgeni

Senin Feroza'yý yükseltmenin ve büyük lastik takmanýn bir yolunu bul, ayný kapýya çýkar..

Yevgeni

cenker

eski býr cj-5 sürücüsü olarak fikrimi aktarayým
erkan bey eger eliniz anahtar tutuyor motor elektrik mekanýkten anlýyor ve atölye bahce tarzý aracla ilgilenebilcek ufak onarýmlar yapabilcek bir eve sahýp iseniz,
her haftasonu bos vaktimde aracýmýn sagý solu ile ugrasýrým dersenýz,
uzun yola gitmeyecegim sadece yasadýgým sehýr etrafý turlar atacagým dersenýz, tercih edilebilecek hoþ býr aractýr.
alýcak olur isenýz orjýnaligine sadýk kalýnarak toplanmýs býr arac tercih etmeye bakýn parcalarý bulunamadýgýnda uydurma sistemler ile toplama tamýr yoluna gidilmektedir. örnek veriyým býr cok cj-5 tofaslarýn westinghouse takarlar halbuki orcinali guzel býr frenci ustasý bakým onarým calýsmasý ile faal hala gelir.
amma bu araclara ciddi býr sempatiniz varsa ve illa ben binicem der iseniz kendýnýz için býr taneyý kendýnýz toplatýn derim

ben kendim 96 model kazalý býr wranglerin 4000 cc motor ve sanzýmanýný alarak cj-5 kasasýna montaj ile toplamayý sectmiþtim keyýfli býr arac olmustu.

iyi düþünün derim linkteki arac yerine ben olsam 2000 li modeler býr nýva tercih ederim.
divers do it deeper

yusuf

doðru söze ne denir.
95 te ben baþladýðýmda onlarca cj vardý. Hatta Turan ustanýn tezgahýndan neredeyse haftada bir araba çýkýyordu. Benide çok zorladýlar. Ama arazide hepsi arýza yapýyordu. Bunlarý görünce uyandým ve almadým.  95 ten 2006 ya kadar ayný niva ile devam ettim, ama yanýmda Susamýþ abinin ki hariç  hiç cj kalmadý.O da satacak birini arýyor.  Ama aracýn korkunç bir albenisi var, ne taksan oluyor ve çok yakýþýyor. Kadýnlar gibi !  Albeniye hemen kapýlýrýz ama sonra ???????

cenker

Alıntı yapılan: taiga -  Mayıs 23, 2007, 11:13:54
Þehiriçi asortik turlamalar için nefis... :D

haldun abý guzel özetlemiþ
divers do it deeper