Google Earth Çevrimdýþý Kotasýný Ýstediðiniz Kadar Arttýrýp Yedekleme

Başlatan bymuammer, Aralık 18, 2009, 11:14:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Google Eart Çevrimdýþý Kotasýný Ýstediðiniz Kadar Arttýrýp Yedekleme

Bu konuda bayaðý debelendikten sonra olayý çözdüm ve sizlerle paylaþmak istedim.

Google Eart ý artýk çevrimdýþý olduðunuz zamanda kullanabileceðiz. Yapmanýz gereken tek þey maksimum 2000 mb olan kotayý istediðiniz kadar yükseltip istediðiniz kadar gezmek olacak. Daha sonra bu dosyanýn yedeðini alýp bi kenarda tutmak. Google Eartý kaldýrýp tekrar kursanýz veya format atsanýz bile aldýðýnýz yedeði ayný yerine koplayýp google earttý en son kapattýðýnýz halde buluyorsunuz.

Evet baþlayalým....

Bu arada sýk sýk yedek alýn arþivleyin.

Sakýn kmz dosyalarýnýzýndayedeðini almayý unutmayýn.

Makrakanta

Muammer bey eline saðlýk benim gibi bir GE hastasýnýn çok iþine yarayacak eminim.

Yukarýda yapacaðýmýz hafýza artýrýmý evde internete baðlýyken GE de gezinip önbelleðe aldýðýmýz yerlerin kapasitesini artýrmayamý yarýyor.

Yoksa internete baðlý deðilken bile rastgele daha önce hiç zoomlamadýðýmýz yerleri zomlamaya yarýyormu?

Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

bymuammer

önemli deðil abi

internete baðlýyken GE de gezinip önbelleðe aldýðýmýz yerlerin kapasitesini artýrmaya yarýyor abi. istediðimiz kadar gezinip arazideyken kullanmamýz için. ama gezinmekte epeyi bi vakit arýyor.

aslýnda 3g modemle arazide baðlanýp öylede bi çözüm bulabiliriz ama malum arazide çekmiyor zaten.

ssbman

Henüz denemedim ama önemli bir çözüm gerçekten .

Teþekkürler muammer hocam  ...

seko

diff-lock86

instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

bymuammer

önemli deðil abiler buradaki amacýmýz zaten bildiklerimizi ve öðrendiklerimizi paylaþmak ben çok þeyler öðrendim bu siteden asýl ben sizlere teþekkür ederim

yusuf

bymuammer