LADA DÝSTRÝBUTOR MEVZU

Başlatan emre_ozk, Ekim 02, 2011, 01:04:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

nivalar maþallah ama fiyat ucmuþþ
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

harun abiii !!!!! 
  sen nivayý sýfýr almýþtýn 2 sene önce o zamanlar sýfýr fiyatý ney idi  ??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Harun

mehmet22

vayyyy  bu nu ya   24 bin   tl   neree    36 bin tl nere 12 bin tl  fark atmýþ 2 senede  .....bizim ruslaramý cok para lazým dicemde bence türklere cok vergi lazým gibii
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Yevgeni

Tolga

Arabamizin kiymetini bilelim bak durduk yerde prim yapti :)
Tolga

Harun

Devlet büyüklerimize yazalým derim ;D
Nivatr tüzel kimliði ile diyelim ki;Vergi artýþý bizim gariban Nivalarý ateþ pahasý yaptý,kurunun yanýnda yaþ da yandý,kimse yanýna yanaþamaz oldu diye,
El aman dileyelim :D

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Sen sat kurtul Tolga, kýymetinden fazla harcadýn o ihtiyara..

Harun

Alıntı Yapdinlermi ki onlar harun abi

En azýndan biz yazarýz,dinlemeseler de okumak ve yanýt vermek zorundalar.

NÝVACI

Þekerinizi suya atmayýn.
Üzerine örozyon vergisi koymaya kalkmasýnlarda.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

MOUNTAINBIKER

SEVGILI NIVA DOSTLARIM,
BEN EH 920 mi ALDIGIMDA 2005 yili haziraninda fiyati 17 bin kusur du....
AMA SIFIR KM ALDIGIM HALDE BANA YAPILAN BIR TAKIM UYGUN ODEME KOSULLARIYLA PESIN 10.000 TL vermistim bu da kredi ....ve ayda 350 tl odeyerek ....ANCAK ASIL ARAC FIYATI 8000-9000 TL BIRSEYDI...VERGISIZ YALIN...

YUH KI NE YUH...36 000 TL LIK FIYATTAN BAKTIGIMDA 16000 TL SI ARACIN GERCEK FIYATI IKEN GERI KALAN 20 000 TL LIK KISMINI ......DUGUMUN VERGISI OLUSTURMUS.KIII DUNYANIN HICBIR ULKESINDE BIR MALIN FIYATINDAN DAH FAZLASINI VERGI OLUSTURMAZ.BUNU SADECE BU ULKE YAPIYOR VE HALKIDA BOYUN EGIYOR.COK SEVMEME RAGMEN BEN ALMAM ARKADASLAR VERMEM BU VERGIYI....BI KERE VERDIM VE HEP HARAM EDIYORUM...BU SEVGIYE ....VEEE RUSYA DA BU FIYATA 2 TANE ALIYORSUNUZ....
DEGMEZ BEYLER....MAALESEF...MADEM ALIP MODIFIYE EDIYORUZ,ALIR 89-90-91 MODEL BISEY SANAYIDE OYNAR SIFIR HALE GETIRIR KULLANIRIZ.BU FIYATTAN DAHA UCUZA GELIR VE ARACINI TANIRSIN..ALIP DA KICLARINA SOKSUNLAR SIFIR KM NIVALARIDA...KIMSE KUSURA BAKMASIN.BIZ VERDIK BU KOZU DEVLETIN ELINE.SIKAYET ETMEYE HAKKIMIZ YOK...
1992 MODEL 32000 KM DE LAND VAR SATILIK 14 000 TL YE....ALIR GECERIM MESELA.BENIM EH 920 HALA SATILIK 14 000 TL YE...
COK UZGUNUM VEDE KIZGINIM....36 000 TL....YUH DIYORUM....

MOUNTAINBIKER

ARAÇ BEDELÝ           ÖTV %80                                     K.D.V.  (%18)  toplam

LADA NÝVA 4x4 1.7Ý    16.330,00              13.064,00              29.394,00              5.290,92     34.684,92

BURADA KI 20000 TL VERGI UZERINE
+ YILLIK ODEDIGIMIZ ARAC VERGISI/TASIT PULU EKLENINCE
+ YINE YILLIK ODENEN TRAFIK SIGORTASI DA EKLENINCE.....
+ unutmadan kullandigimiz benzin ve otogaz daki vergiyide ekleyin
BU VERGININ HARBIDEN DELI DUMRUL DAN FARKI YOK.2 SAATLIK BIR ZEVK ICIN DEVLETE BU KADAR KENDIMIZI SOYDURMAYA DEGERMI?

mehmet22

napsýnlar bulmuþlar saðýyorlar ....taki süt bitene kadarda saðar lar
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN