NivaTR Kýþ Toplaþmasý

Başlatan Harun, Kasım 17, 2012, 10:43:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akýn61

Bize her yer TrabzoN

Yevgeni

Burhan Abi'yi bir muddet yerinden oynatmamak lazim. Yapacaksak bir sekil ya yasadigi yere yakin olacak ya da kendisine telefon ile baglanacagiz gittigimiz yerden..

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 31, 2012, 11:44:09
Burhan Abi'yi bir muddet yerinden oynatmamak lazim. Yapacaksak bir sekil ya yasadigi yere yakin olacak ya da kendisine telefon ile baglanacagiz gittigimiz yerden..

yaþadýðý yere yakýn,hatta yaþadýðý yerde veyahut tarihi öteleyip onun da tekrar ayaklandýðý bir vakitte...
derim nacizane.

NÝVACI

Ýlginize teþekkürler çocuklar saðolun.
Ben sizleri mutlu gördükçe mutlu oluyorum lütfen  projelere devam.
Selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

shadowturks

EE noldu þimdi..
bu toplaþma iþi yalanmý oldu....

Harun

Alıntı yapılan: shadowturks -  Ocak 22, 2013, 07:54:06
EE noldu þimdi..
bu toplaþma iþi yalanmý oldu....

Evvela aramýza hoþgeldiniz diyeceðim ama kendinizi tanýtmadýnýz.
yalan olan bir durum yok þu anda,zorunlu koþullardan kelli biraz erteledik toplaþmayý.
önceliðimiz dostlarýmýzýn ve özellikle büyüklerimizin saðlýðý-sýhhati,saðlýk oldukça toplanýrýz elbet.

shadowturks

adým Erkan DEMÝRCÝ
15 günde bir toplaþýp gezen suzukicileri,jeepçileri
gördükçe içim gidiyor valla
aralarýnda üvey çocuk gibiyim
hep deplasman hep deplasman yani.... :-[
tek baþýnada bir yere kadar...
tabiki saðlýk versin allah gerisi kolay....

vehbi

Erkan merhaba
Gördüðümü söyleyeyim beni baðlar zaten.. Niva kullanýcýlarý diðerleri gibi deðildir.. Bir üstünlük vb benzeri durumundan söz etmiyorum, ayný deðildir sadece..
Düþünce ve mentalde bariz farklýlýklar ile ne onlar kadar zamaný ne de ekonomik rahatlýðý olmaz Nivacýlarýn..
Denk gelende zatihi test edersin.. selamlar tekrar hoþgeldin..

"free as a bird"

rasta

Düþünce ve mentalde bariz farklýlýklar ile ne onlar kadar zamaný ne de ekonomik rahatlýðý olmaz Nivacýlarýn..
Denk gelende zatihi test edersin.. selamlar tekrar hoþgeldin..

katýlmamak elde deðil...hoþ geldin
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

shadowturks

benim arabamda 86 yani ve tek araba bizde parayý çuvalla kazanmýyoruz maaþa bakarýz ay sonu....
benim söylemeye çalýþtýðým adamlarýn baðlarý kuvvetli ve
birbirlerine sadýklar kulüpler kurmuþlar...
bizimki arabam çalýþmadý þanzýmanda ses var vb.forumu gibi kalmýþ...
biraz canlandýralým az masraflý lokal geziler yapalým mesela tanýþalým kaynaþalým...
benim 4 nivam bindiðim arabam... 10 yýldýr niva kullanýyorum
3 oðlum var dördüncüsüde nivam diyebilirim
amaç etler sucuklar kýrýp dökülen arabalar deðil buluþup niva ruhunu yaþatmak yeni dostlar edinmek
þýmarýk offroadcý bozuntusu tipler gibi algýlanmak istemem...
kalýn saðlýcakla
hoþbulduk.......

Yevgeni

Tayfa kicini kaldiramadi aslen. Baslarda her delige girdik, arazide tepindik, uzun geziler yaptik, sakinlestik sonra. Bir kismimiza Niva yetmedi, mecra degistirdiler (kisisellesti de mevzu). Zaten bir sure sonrasinda Kaptan diyar degistirdi, kalan moraller de nanay oldu. Baki kalan adamlarin bir kismi cokca gezmek istese de buna vakit yaratamadi. Gezen bir kismi da gezdi, ama duyurmadi ki, duyurmasi da sart degil idi, cogumuzun haberi yok. Kendi capinda inceden turlayanlar var, ara sira hamle edebiliyorlar. Aramizdan 2 tane adam 2 tane Niva olarak Mogolistan'a gidip geldiler (az buz bir is degildi yaptiklari).

Bir araya gelmek hamlesi edildi hem de bu baslik altinda, akabinde muhtelif sebeplerle mevzu kaynadi. Kendi adima dolanip duruyorum memleket uzerinde ama elbette bir pilot bir daimi co-pilot halindeyiz. Bir ara Harun ile niyetlendik beraber dolanmaya, denk gelemedi. Bu konuyu bahane edip hamle edelim, en azindan ayni memlekette olanlar haftasonlari bir araya gelebilirler genel bulusmaya kadar, maksat muhabbet. Genel hamleyi de Nisan'da yapalim, Ida derim (Kaz Daglari). Mustafa Abi (Bigali) ile bakariz agaclar yerinde mi, asayis berkemal mi son gittigimizden beri. Ne dersiniz?

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 18, 2013, 06:59:09
Bir araya gelmek hamlesi edildi hem de bu baslik altinda, akabinde muhtelif sebeplerle mevzu kaynadi. Kendi adima dolanip duruyorum memleket uzerinde ama elbette bir pilot bir daimi co-pilot halindeyiz. Bir ara Harun ile niyetlendik beraber dolanmaya, denk gelemedi. Bu konuyu bahane edip hamle edelim, en azindan ayni memlekette olanlar haftasonlari bir araya gelebilirler genel bulusmaya kadar, maksat muhabbet. Genel hamleyi de Nisan'da yapalim, Ida derim (Kaz Daglari). Mustafa Abi (Bigali) ile bakariz agaclar yerinde mi, asayis berkemal mi son gittigimizden beri. Ne dersiniz?

Ala derim kendi adýma ne diyeyim,
Ýda nefis olur.
Ýþ deðiþikliði akabinde bu yeni tükkanda külliyen sistem deðiþikliði hengamesine denk geldik,zaman zaman hafta sonlarý da tükkandayýz.
Nisan 1 ile prangalar çözülür bizim de.
Bir kýþ hamlesi edemedim,çokça plan yapmýþtým oysa ki,
kýsmet diyelim...

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 18, 2013, 06:59:09
... Genel hamleyi de Nisan'da yapalim, Ida derim (Kaz Daglari). Mustafa Abi (Bigali) ile bakariz agaclar yerinde mi, asayis berkemal mi son gittigimizden beri. Ne dersiniz?

ben hazýrým, Ida'ya motorla gelirim... özledim sohbetinizi... 
No mud, no fun...

ERCO

bana uyar kazdaðlarý iyi fikir  ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Harun

Bigalý Mustafa abi'nin takvime de uyarsa adýný koyarýz toplaþmanýn,
hakkaten cümbür cemaat bi toplaþalým kaynaþalým :D