NivaTR Güz Toplaþmasý 10-11 Kasým 2012/ ÝNEGÖL

Başlatan Almanyalı, Ağustos 15, 2012, 02:03:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Kasım 12, 2012, 12:19:43
Oraya soydan adýnda bir güldürme makinasý koymuþlar uykular hariç 36 saat durmadan gülmüþüm

ben otobüsle off-road olayýna hala gülüyorum  ;D ;D ;D ;D  
hele sabah ezanýnda bahçesindeki otobüsü görüp inanamayan köylüyü düþündükçe karnýma aðrýlar giriyor  ;D ;D ;D ;D
No mud, no fun...

NÝVACI

Alıntı yapılan: kocaali -  Kasım 12, 2012, 08:12:14
ben otobüsle off-road olayýna hala gülüyorum  ;D ;D ;D ;D  
hele sabah ezanýnda bahçesindeki otobüsü görüp inanamayan köylüyü düþündükçe karnýma aðrýlar giriyor  ;D ;D ;D ;D
Oðlana anlattým nakline bile  on dakika güldü
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

akademic

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Almanyalı

ne görüþmesi ERCO  :o :o :o degil dükkanýn yanýndan mahallenin yanýndan bile geçmiyorum  :-\ :-\ :-\ yakalarsaaaa  :D :D :D

ERCO

adam esnaf rahat ol  o senin anlamýþ soyledi bana mesele kapandý dedi git bi çay soylesin  ;D ;D ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

akýn61

tabi katýlamzassak böyle bi buluþmaya muhabbete de fransýz kalýrsýn tabi... obi neymiþ bu otobüs ile offroad olayý ?  bi anlatýn Allahýný severseniz ya....

bu arada bütün arkadaþalara bi  HOÞGELDÝNÝZ......
Bize her yer TrabzoN

kocaali

Alıntı yapılan: akýn61 -  Kasım 13, 2012, 08:33:15
tabi katýlamzassak böyle bi buluþmaya muhabbete de fransýz kalýrsýn tabi... obi neymiþ bu otobüs ile offroad olayý ?  bi anlatýn Allahýný severseniz ya....

anlatýlamaz, mümkün deðil...  ;D Soydan abinin canlandýrmalý anlatýmýný izlemen lazým, imkaný yok ayný etkiyi yaratamaz baþka hiçbir anlatým  ;D   
No mud, no fun...

Harun

Alıntı yapılan: kocaali -  Kasım 13, 2012, 08:52:47
anlatýlamaz, mümkün deðil...  ;D Soydan abinin canlandýrmalý anlatýmýný izlemen lazým, imkaný yok ayný etkiyi yaratamaz baþka hiçbir anlatým  ;D   

buna ben de yetiþemedim cuma gecesi muhabbetinden sanýrým,
bi dahakine cumadan gelmeli ;D

akýn61

tövbe bi daha 3 ay önceden izin alýcam.... içim içimi yiyor halaaaaaa.
Bize her yer TrabzoN

mehmet22

neymiþ bu otobüs muabbeti birisi ufaktan cýtlasýnda meraðýmýz gitsin
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Mudanyalý

Deðerli Büyükler,Sevgili Arkadaþlar..

''herþey kýsmetle'' tezinden hareketle,bana da bu seferki toplaþma kýsmet olmadý..Hayýrlýsý diyelim..

görsellere gerek olmaksýzýn,ne kadar hoþ sohbet geçtiðini tahmin etmek zor deðil..

selamlar
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

SERKANEFE

Abiler selamlar,

Emeðe geçen herkeze teþekkürler, unutulmaz bir haftasonuydu. bu kadar güzel olacaðý kimin aklýna gelirdi.
Ben bu kadar sevginin saygýnýn doða güzelliðinin bulunduðu baþka bir alaný hiç bir kamp yerinde görmedim.
Herkez ne kadar ince herkez ne kadar yardýmseverdi...

Ýnegöl offroad baþkanýmýz Ekrem abi, buluþma noktasýna gelir gelmez yemek ýsmarladý,
kamp yerine gittik Soydan abi kendi elleriyle sucuklu yumurta yaptý, akþam oldu herkez Ekrem abinin avladýðý tavþan için kollarý sývayýp uðraþtý didindi, yemek yaptý,
Gece 1750 rakýmlý daða Offroad araçlarýyla çýkýp dolaþtýk, kar üstüne süpriz oldu. (Gezi mükemel olmasý haricinde Ekrem abinin arabasýnda daha da heyecanlýydý  ;D  )
Þarkýlar söylendi silahlar patladý :) yarýþmalar yapýldý... Harikaydý...

Ýyiki sizleri tanýyorum artýk, daha sýk görüþeceðimize eminim herþey için çok teþekkürler...

NÝVACI

bir arada olabildiðimiz için muhabbet gerçekleþti.  Kendi- kendine çalýp söyleyen hem anlatýp hem gülmeyi ancak pabucu arkaya bakanlar becerir (ankara yolunda çok  gezerler)  :o
   Anlayanlar anladý :D :D :D
otobüs offroada gelince  tescilli marka haklarý sahibinde saklýdýr. :-*
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

adaeada

gelmeyen arkadaþlar birde salýyom rafet agaaa bittim galiii  ;D ;D bunuda dinleselerdi bilmem neler olurdu  ;D