SATILIK LADA NÝVALAR

Başlatan kaneruslu, Kasım 21, 2014, 12:39:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaneruslu

93 ve 2010 satýldý , 2007 kaldý

Harun

Alıntı yapılan: kaneruslu -  Kasım 27, 2014, 08:49:38
93 ve 2010 satýldý , 2007 kaldý

mübarekler peynir ekmek gibi gidiyor...
Kaner bizim sipariþler geldi mi Rus ellerinden...

volkaneem

kaner abi Ayna mahruti deðiþtiriyorsa deðiþtiriyordur ben pek bilmiyorum daha:D

babaluga

Hayýrlý olsun Kaner'den trafiðe çýkabilir belgesi almadan kullanamazsýn Lada'yý.. Eskiden ön cama yapýþtýrýrdýk vergi pulunu, þimdi de Kaner Otomotiv logosu yapýþtýracaz ön cama.. :D

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

hasandivriði

Volkan Bey  nivanýz hayýrlý olsun.

volkaneem

Eyvallah çok saðolun hepinize teþekkür ederim

volkaneem

Bize bir lada daha lazým oldu þöle düþük modellerde benimki denginde biþeler varsa haberdar edin lütfen

NÝVACI

Alıntı yapılan: volkaneem -  Kasım 28, 2014, 09:22:08
Bize bir lada daha lazým oldu þöle düþük modellerde benimki denginde biþeler varsa haberdar edin lütfen
Baðýþýklýk yapar diyorduk inanmýyorlardý
Allah gönlünüze göre versin.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

babaluga

Alıntı yapılan: volkaneem -  Kasım 28, 2014, 09:22:08

"Lada lazým oldu"

Dýþarýya Lada verilmez..  ;D

volkaneem

abi bu niva ebola gibi biþey heralde bi arkadaþýmla girmiþtik bu iþe ona bakýyoruz þuanda  :D
benim niva aldýðýmý gören baþka bir arkadaþýmda nivaya yöneldi, bi 15 gün önce motorunu satmýþtý oda   :D
:D araçta bulamýyoruz ki kanerle ayarlamaya çalýþýyoruz satmam diyolar  :D

emrah76

1996 MODEL 1.7 4x4 ÇOK TEMÝZ LADA NÝVA DOSTA GELÝR 1996 model difransiyeller sýfýr yaylar sýfýr motor %80 lastikler ok144 sýfýr araziler sorunsuz çalýþýyor poryalara varasýya kadar sýfýrlandý OFF ROAD görmemiþtir sadece avda kullanýldý fiyat 13,500 TL ÝRTÝBAT 05425152478

ruzgarutku

Kaner bey merhabalar ben akaradan utku forum aracýlýyla yapmýþ olduðunuz nivalarý yakýndan takip ediyorum yýlbaþý öncesi veya hemen sonrasý bütcemi ayarlayýp sizden satýn almak istiyoum ancak bu araçlarýn maliyeti konusunda forumda çok fazla bir bilgiye rastlayamadým sizden ricam aþaðý yukarý satýþ fiyatlarý ne kadar oluyor modeli çok yüksek olasýna gerek yok çunku butcem sýnýrlý bu konu hakkýnda bilgi verirseniz çok mutlu olurum saygýlarýmla iyi çalýþmalar ...

babaluga

Just call to Kaner pal..

KANER USLU 0532 523 27 04