Bridgestone lastik tane 40 tl

Başlatan ugur16, Ekim 31, 2014, 02:22:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur16

Merhaba arkadaþlar.

Elimde fazladan depoda muhafazalý 4 adet lastik var.Tanesi 40 tl den vereceðim.Forum içinden almak isteyene 4 ünü 125 tl ye veririm.Lastikler 2007 de üretilmiþ olduðu için fiyatýný uygun yazdým.Disleri iyi durumda ama tabi beklemeden kaynaklý yumuþaklýðýný yitirmiþ olabilir.Bizim 4x4 ler bu lastiklerin esnemesine ihtiyaç duymaz diye düþündüm.Kendi aracýna yada römorkuna vs gibi durumlarda deðerlendirmek isteyenlerin iþini çok iyi görür.

Sevgiler...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-1956515-bridgestone-lastik-tane-40-tl-180526126/detay/
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

ugur16

Ayrýca depomda 3 adette 205/70/16 demir jant lastýk beraber 3 adet var. 70 ebat 75 te olabilir.Ýlgilenen olursa depodan bakar söylerim.

ugur16

Depoda yer sýkýntým var.Bridgestone larýn 4 ünü 100 e býrakýcam.Ýþini görecek varsa iletiþime geçebilir.534 367 55 11

SinanATASOY

Alıntı yapılan: ugur16 -  Aralık 08, 2014, 11:57:04
Depoda yer sýkýntým var.Bridgestone larýn 4 ünü 100 e býrakýcam.Ýþini görecek varsa iletiþime geçebilir.534 367 55 11

Neredeyse 8 yaþýnda olup 2 sene de kullanýlmmýþ lastikleri ücreti mukabilinde kimsenin alacaðýný düþünmüyorum. Unutmayýn lastiðin raf ömrü 5 yýldýr sonrasý çöptür. Ben misal benzer durumda "Nakliyesi alýcýya ait ya da elden teslim" koþuluyla ücretsiz vermeyi denerim maksat elden çýksýn iþgal ettiði yer açýlsýn..
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

ugur16

Bu fiyatlara zaten raf ömrü dolmamýþ lastik satýlmaz.100 tl 4 lastik alýp bu lastiklere zaten güvenerek yola kimsenin çýkacaðýnýda sanmam.Bende biliyorum raf ömrünü.Zaten özellikle belirttim.7 senelik diye ki kimseye sýkýntý yaratmak istemem.Kullanabilenek yerleri.Fren mesafesi önemsenmeyecek yerlerde,örnek dað ,bað bahçe,römork gibi durumlarda kullanýlabilinir.Eðer gerçekten iþ görmeyecekse sýkýntý yaratacaksa zaten bedavada vermenin bir anlamý yok.Alan kiþiyede külfet olur.Bu saydýðým alanlarda kullanmak isteyen olursa zaten öneririm.

SinanATASOY

Alıntı yapılan: ugur16 -  Aralık 08, 2014, 01:52:07
Bu fiyatlara zaten raf ömrü dolmamýþ lastik satýlmaz.100 tl 4 lastik alýp bu lastiklere zaten güvenerek yola kimsenin çýkacaðýnýda sanmam.Bende biliyorum raf ömrünü.Zaten özellikle belirttim.7 senelik diye ki kimseye sýkýntý yaratmak istemem.Kullanabilenek yerleri.Fren mesafesi önemsenmeyecek yerlerde,örnek dað ,bað bahçe,römork gibi durumlarda kullanýlabilinir.Eðer gerçekten iþ görmeyecekse sýkýntý yaratacaksa zaten bedavada vermenin bir anlamý yok.Alan kiþiyede külfet olur.Bu saydýðým alanlarda kullanmak isteyen olursa zaten öneririm.

Ben de diyorum ki bu kadar beklemiþ ve üstüne kullanýlarak da ömrünün tükenmesine katkýda bulunulmuþ lastikle yola dahi çýkýlmaz çok risklidir. Ancak bahçede kullandýðýmýz þekilde içine toprak doldurmak, lastiði de deðiþik renklere boyamak suretiyle saksý niyetine kullanýlýr. ayrýca söylediðimde bir hatanýn olmadýðý ilaný veriþ tarihinizden de görebilirsiniz. Kýzacak alýnacak bir durum yok bence.

ugur16

Ben trafik dýþýnda yerlerde deðerlendirilebilir dememe raðmen siz ýsrarla trafikte sakýncalý demenize anlam veremediðimi belirtmek isterim.Ayrýca birisi bir malý satýþa sunduðunda sizin malýnýz çöp olmuþ bunu anca birisine hibe etmenizi öneririm tarzýnda yazmanýz zaten o kiþinin satýþ ihtimali varsada yok etmektir.Hala mesajlarýnýzda saksý bahçe süsü gibi örnekler veriyorsunuz.Daha sonrada alýnacak bir þey demedim diyorsunuz.Herkesin görüþüne saygý duymak gerekir.Ama bazý görüþlerin uslubu,yerinde ve zamanýna olduðuna dikkat etmek gerekir ( ortada dolandýrýcýlýk yada yalan dolan olma durumlarý hariç ) benim ilaným da bu yönde deðil zaten. herþey ortada.Benim tepkim zaten lastikleri savunmadan çok sadece uslup ve zamanlamanlama ile  alakalýydý.

Faydalý bilgi paylaþmak ve lastik ömrünü bilmeyenleri uyarmak adýna birþeyler yapmak istiyorsanýz bunu benim konum üzerinden deðil,kendinize ayrý bir konu açarak yaparsanýz daha uygun olacaðýný düþünüyorum.

SinanATASOY

Alıntı yapılan: ugur16 -  Aralık 09, 2014, 03:38:49
Ben trafik dýþýnda yerlerde deðerlendirilebilir dememe raðmen siz ýsrarla trafikte sakýncalý demenize anlam veremediðimi belirtmek isterim.Ayrýca birisi bir malý satýþa sunduðunda sizin malýnýz çöp olmuþ bunu anca birisine hibe etmenizi öneririm tarzýnda yazmanýz zaten o kiþinin satýþ ihtimali varsada yok etmektir.Hala mesajlarýnýzda saksý bahçe süsü gibi örnekler veriyorsunuz.Daha sonrada alýnacak bir þey demedim diyorsunuz.Herkesin görüþüne saygý duymak gerekir.Ama bazý görüþlerin uslubu,yerinde ve zamanýna olduðuna dikkat etmek gerekir ( ortada dolandýrýcýlýk yada yalan dolan olma durumlarý hariç ) benim ilaným da bu yönde deðil zaten. herþey ortada.Benim tepkim zaten lastikleri savunmadan çok sadece uslup ve zamanlamanlama ile  alakalýydý.

Faydalý bilgi paylaþmak ve lastik ömrünü bilmeyenleri uyarmak adýna birþeyler yapmak istiyorsanýz bunu benim konum üzerinden deðil,kendinize ayrý bir konu açarak yaparsanýz daha uygun olacaðýný düþünüyorum.

Ben yanýtýmýn hiç bir yerinde trafik ibaresini kullanmadým, yola çýkmak sakýncalý dedim. Burdaki insanlar dolaylý ya da direk olarak arkadaþýmýz. Ýçimizde bazý konularda bilgisi yüksek olan olduðu kadar bazý konularda bilgisi zayýf olan olabilir. Açýkcasý burdan  (ya da herhangi bir yerden) birinin bu lastikleri bilmeden alýp aracýna takýp o aracý a noktasýndan b noktasýna hareket ettirmesi benim içime sinmez. O yüzden kusura bakmayýn ben lafýmýn arkasýndayým.

ugur16

Açýk konuþmak gerekirse ben hiç istemem birisinin bu lastikler yüzünden zarar görmesini.Bende dediklerimin arkasýndayým.Çöp vs demek yerine daha uygun kelimeler kullanýlabilir.Evet bu lastiklerin yumuþaklýðý yitirilmiþ olabilir ama saksý olacak kadarda kötü olduklarýna inanmýyorum.

Ben istemedende olsa bir sakýncalý durum yapýyorsamda bunu rencide etmeden söylemek en doðrusu.Hal böyle olunca insanlarda þunu diyebilir.Para için insan hayatýný hiçe sayýyor.Ben bu karakterde biri deðilim.Beni biraz bu duruma sokan msjlar yazdýðýn için tepkim oldu.Bu lastiklerin en kötü traktör romorkunda vs gibi alanlarda kullanýlabileceðini düþünerekten para çevirmekti düþüncem.Beni buradan açýkcasý kimseninde yanlýþ tanýmasýna  müsade etmem.Yoksa hiç birþey insan hayatýndan deðerli deðil.Eðer sakýncalý bir ilansada yönetim konuyu kapatabilir.

Harun

Ýlanýn kapatýlmasý gerektirecek durum olmamakla birlikte,
mevzunun ikili diyalog þeklinde daha fazla uzamamasý adýna anlayýþýnýzý rica ediyoruz.

ugur16