Geleneksel BEYKOZ OFF-ROAD Oyunlarý (9-10 Nisan 2011)

Başlatan cezz, Mart 14, 2011, 11:01:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cezz

OFF-ROAD ve Doga Tutkunlarý;

Güzel bir kýþ yaþýyoruz. Herkes bahara hazýrlanýyor mu? Geleneksel BEYKOZ OFF-ROAD OYUNLARI bu yýl muhteþem bir organizasyonla sizlerin ilginize layik bir þekilde hazýrlanýyor. 9,10 Nisan 2011 de planlanan oyunlar için çok ilgi çekici parkur tasarlanýyor. Ayrýca muhteþem organizasyonlar ve dostluklarýmýzý pekiþtiricek kamp organizasyonunu da unutmuyoruz.Yarýþ sonrasý süpriz ödüller sizleri bekliyor. Bununla birlikte 2010 da yapýlan ilk organizasyonun basarýsý yazýlý ve görsel basýnýn da ilgisini arttýrmýstýr.
Parkur planý ve özelliklerini olusturmada katýlýmcý sayýsý önemli bir faktordur.Bu sebeple katýlým taslak listesi hazýrlanmaktadýr.Oyuna katýlacak yarýsmacýlarýn;

Arac Plaka
Yarýsmacý Pilot Ýsmi-Yaþý-Kan Grubu
Co-Pilot Ýsmi-Yaþý -Kan Grubu

bilgilerini aþagýdaki listeye eklemelerini rica ederiz.
Not:Oyun sahasý ilerleyen günlerde sizlere bildirilecektir
Saygýlarýmýzla

BEYKOZ OFF-ROAD Yönetimi

yusuf

Kutlarým Cezz

ben varým. Belirleyip yazarým istediklerinizi.

yusuf

ok belirledim

Pilot : Yusuf Özbek >  60 > A-RH (-)

Copilot > Ali Þenyüz > 40 > A-rH ( +)

Yalnýz bende kesik OK var. Deðiþtirme þansým da yok

Yücel

Tolga

Ben de traktöre dönüþ yaptým seyirci olarak ordayýz inþallah.
Tolga

Yevgeni

BAHADIR

Bende seyirci olarak katýlmak istiyorum. Baþka bir iþ-güç çýkmazsa oradayým. Yarýþlarýn yapýlacaðý alana binek araçla gelinebilir mi? Eþimle ufaklýðý da getireyim, çocukcaðýz biraz toprak görsün.

Harun

kýsmetse ben de izlemeye gelecem...
Yusuf abi yarýþacaksa hele gelmemek olmaz.

cezz

Alıntı yapılan: mubagu -  Mart 16, 2011, 01:50:19
Bende seyirci olarak katýlmak istiyorum. Baþka bir iþ-güç çýkmazsa oradayým. Yarýþlarýn yapýlacaðý alana binek araçla gelinebilir mi? Eþimle ufaklýðý da getireyim, çocukcaðýz biraz toprak görsün.
elbette

hakanbusa

Ben kupa almak istiyorum, acaba ne yapmam lazým. :))))

Yücel

hakan abi baþkaný tanýrým saðlamdýr bi konuþayým bi güzellik yapsýn artýk kýrk yýlýn baþý biþey rica edeceðiz ....
deðilmi yani .......

hakanbusa

Ýyi olur Yücel'cim. Arkadaþ yakinimdir durumu. Söz sana Ýnci'den profiterol.

cezz

zafertogay

Alıntı yapılan: Yücel -  Mart 16, 2011, 10:01:14
hakan abi baþkaný tanýrým saðlamdýr bi konuþayým bi güzellik yapsýn artýk kýrk yýlýn baþý biþey rica edeceðiz ....
deðilmi yani .......

Sen bilirsin abi :) :D :D :D