GENEL OLARAK AKÜ

Başlatan emre_ozk, Şubat 19, 2008, 10:39:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

dogan54

90 Amper Mutlu akü nivanýn standrt akü yerine giriyor mu? Ben baþka bir marka 90 A akü almak istedim yerine oturmadý da..
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

90 amper sýðmýyordu, yanýlmýyorsam Yusuf Abi denemiþti ama olmamýþtý..

yusuf

yusuf

Ben yeni bir "varta 75 A" aldým. Her yeni akü gibi þimdilik çok iyi

dora

En son aldýðým mutlu akü nün yan çýkýntýlarýný kesince çok rahat oturdu.Aldýðým bayii demir testeresi ile kesip koydu.Hiç sorun çýkmadý.
Niva 1041-firefly-Atlantis

haluk ertekin

dora 90a akü nivaya sýgýyormu,tadilatmý yaptýnýz bilgi verirmisiniz tþk

dora

SÖYLEDÝÐÝM GÝBÝ YAN ÇIKINTILARI DEMÝR TESTERESÝ ÝLE KESTÝK OTURDU ONDAN BAÞKA TADÝLAT YOK SAYGILAR...

haluk ertekin

teþekkürler dora selamlar

dora

Mutlu nun donmayan askeri amaçlý aküsü hakkýnda ön bilgisi olan varmý?

cenker

guzel ürün tavsiye ederim
bizzat 2 ay evvel -30 derece bý teste kullandým enfes ürün
divers do it deeper

dora

Teþekkür ederim en kýsa zamanda alacaðým.

Harun

antalya o kadar soðuk oluyor mu ki

niva07

vallaha dora öyle yerlere gidiyor ki Antalya demeye þahit ister, bi keresinde 2 gün kadar arabayý býrakmak zorunda kalmýþtý sanýrým daðda soðuk ve kar yüzünden.. adam daðcý olunca gittiði yerler de ekstrem oluyor. dikey limitin antalya þubesi.  :D

dora

Evet niva07 doðru söylüyuor Antalya da kýþýn gittiðim yerlerde týrmanýþ vesilesi ile aracý 2 3 gün býrakmak gerekiyor takiben kar soðuk rüzgar vb etkenler aküyü yavaþlatýyor.Ve size basmayan bir akü.Bu sebepleren dolayý arayýþ içindeyim.

niva07

neyse ki senin arabanýn ön tarafýnda demir çubuk sokup motoru çalýþtýrmak için düzenek mevcut.. bizim eski arabalarda da vardý ama nedense kaldýrmýþlar benimkinde.