ÝSTANBUL DAHÝLÝNDEKÝ ORMANLARA GÝRÝÞ YASAÐI

Başlatan zafertogay, Mart 23, 2011, 09:59:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MOUNTAINBIKER

;D
HEHEEEEEHEEEE:)
herkese bir dag bisikleti tavsiye ediyorum...buna yasak yok...sinira kadar NIVA ile gider iceri bisikletle girersiniz....of-road zevkinden de mahrum kalmazsiniz... ;)
olmadi anadolunun ucra daglarina dogru yol gozuktu demektir. :D
hem benzin fiyatlari da tavani asti...vergilerde...
gelin kalite bi bisiklet alin.bize katilin...

cezz

zafertogay

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Mart 29, 2011, 11:19:05
;D
HEHEEEEEHEEEE:)
herkese bir dag bisikleti tavsiye ediyorum...buna yasak yok...sinira kadar NIVA ile gider iceri bisikletle girersiniz....of-road zevkinden de mahrum kalmazsiniz... ;)
olmadi anadolunun ucra daglarina dogru yol gozuktu demektir. :D
hem benzin fiyatlari da tavani asti...vergilerde...
gelin kalite bi bisiklet alin.bize katilin...

Keþke dediðiniz gibi olsa ama Ahmet bey býrakýn offroad araçlarýný ben size bisikletçinin verdiði zararý anlatayým ondan sonra offroad araçlarýný anlatmama gerek yok diye baþlamýþtý konuya :)

simurg2

siteye yeni üye deðilim ama sadece formlarý okuyarak katýlýyordum birkaç offrod ve gezi sitesinde malum siteler arkadaþlara yýllar önce kafamýza göre ormana dalmamýz doðru deðil topraðýn üzerindeki yaþam kadar altýndada hayat olduðunu bizler evlerimize nasýl baþkalarýnýn langur lungur girmesini istemezsek ormandaki doðal yaþamý olumsuz etkilediðimizi söylediðimde bana sitem edilmiþti ama gel zaman git zaman ormanda kaybolan offrodçu arkadaþ yolu buluyum derken orman bölge müdürlüðünü önüne çýkýnca takke düþtü kel göründü ha öncedende belki biliniyordu önemsenmiyordu bu olay tuzu biberi oldu belki hani derler ya baþý hayýrlar þey doðurur baþý þerlerde hayýr.(ormanda taþocaðý açmakta kötü baltalamakta yakmakta hepsi ormandaki doðal yaþamý yok ediyor birde biz doða severler olarak onlar karlarý ve çýkarlarý için yapýyorlar bizler onlar gibi yapmýyalým evet araçlarýmýzla dað bayýr gezelim ama olur olmaz ormanýn heryerinden araçlarýmýz gidiyor diye yol açmýyalým bizim açtýðýmýz yoldan sonra her gözü kesen ormana dalýyor zamanla ormanýn bagrýna býçakla kazýmmýþ gibi bir yol kazýlýyor.BÝZLERDE HAKLIYIZ AMA BÝRAZ DÝKKAT BURDA FARKIMIZI GÖSTERELÝM ARKADAÞLAR.)