Bayramda Neler Yapabiliriz?

Başlatan ophtha, Aralık 07, 2007, 11:16:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ophtha

Bu arada bu cumartesi dogan abi ve ben yuvacýgýn tepesinde karlý daglarýn içinde bir yerlerde kaybolmayý düþünüyoruz.  Günü birlik bir gezi planlýyoruz.
Sabah saat 10 da izmit içinde   carrefoursayý geçince hemen ilerdeki eski gölcük yolu üzerindeki outlette  BP benzin istasyonunda buluþuyoruz. Ýlgilenen bütün arkadaþlara duyrulur. Nasýl olsa önümüz bayram batar batar çýkarýz.

taiga

Hocam,

Bu ctesi derken ayýn 15 imi?

ophtha

evet haldun abi   bekleriz

yusuf

ben bu geziye Nivasýz katýlabilir miyim ?

dogan54

Alıntı yapılan: yusuf -  Aralık 13, 2007, 10:16:09
ben bu geziye Nivasýz katýlabilir miyim ?
Ne demek Yusuf bey tabi bekleriz.Yeterki sen gel.Haremden 09:00 da Ýzmit Efe tur arabasýna bin ben seni karþýlarým.
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Doðan Abi, fotograf çekmeyi ihmal etmeyin..

dogan54

Tamam çekeriz tabi,hatta samsung digital video camera aldým onu da deneyeceðim.Sende gelsene..

4x4 baska,
NiVA baska..

ophtha

evet   yevgeni  yusuf abiyide al gelsene senin arabayý hem görmüþ oluruz hem de muhabbet ederiz. Senin aracý daða çýkarmayýz otoparkta býrakýrýz istersen.Bu arada belki  eski araban gelir onu görürsün hasret giderirsin.

Yevgeni

Ýþ var Erkan, yýl sonu deyu tüm acans iþleri bayrama kadar bitiyor. Yeni yýl, yeni bütçeler, vs. Yani bu haftasonu bir yere gidemiyorum..

ophtha

Hayýrlýsý diyelim  yavuz  kolay gelsin sana  lakin ben bitirdim iþleri artýk bayrama girdim diyebilirim. Bu arada yusuf abiyi bekliyoruz .  leondede gelir mi acep? Haldun abi sizleri de bekleriz ayarlayýn iþleri.  bende kendimi garip hissettim sanki tavernada herkesi ortaya oynamaya davet ediyormuþum gibi geldi.

leondede

selamlar....

ophta pisti doldurmaya baþladýn bile hocam..eller havaya yapýyor herkes ;)

Azerbaycan dan bugün bir müþteri bekliyorum...gelirse haftasonum yatacak..müþterimin gelmeyecegini umuyorum hatta dua ediyorum    ::)

gezinize katýlmak isterim ama su an net bir sey diyemiyorum..sizleri yarýn sabah arasam uygun mudur?( Dogan Agbinin telefon var bende )

Yusuf Agbi, telefonum: 0 533 583 93 89

dilersen bana bir mesaj at, iþlerimi halleder yarýn özgür kalabilecegim kesinlesirse
ben seni aksam arayayým, yarýn sabah bulusup beraber gidebiliriz...

saygýlar
NÝVA - 96

ophtha

tamamdýr leondede dogan abi ile haberleþebilirsin . Benim tel. 5325153333

yusuf

teþekkürler Doðan bey. Ama bir son dakika golü yedim. Yarýn çalýþmam gerekiyor.

Bu yazýþmalardan süper bir fikir çýktý benim için. "Günübirlik geziler için otobüsle  gelip sizlerle dolaþmak oralarda ya da tersi"

ophtha

sevgili nivatr ekibi bu hafta sonu mükemmel bir gezi oldu. gerçekten  30cm karda inanýlmaz yerlerden geçtik. Daha ilerleyemiyorduk ki dogan abinin özel buz kýrýcý lastik zincirleri imdadýmýza yetiþti ve yola devam ettik. Dogan abi önde yolu yararak açýyor bizde arkasýndan ilerliyorduk. Zirveye yaklaþtýgýmýzda artýk zamanýn geç olduguna karar verdik ve geri dönüþ yoluna baþladýk. Arabalarýn güçlerinin son sýnýrlarýna dayanarak yol aldýgýmýz bu macerayý güzinede patates fýrýnlayýp sýcak çaylarýmýzý yudumlayarak sona erdirdik. Gezi fotolarýný leondede ve video çekimlerini dogan abi sanýrým siteye yükleyecek. Bir daha ki gezide hep beraber olmak dilegiyle...

leondede

gerçekten güzel gezi oldu..kendime afferin diyorum sabah erken kalkýpda bu geziye katýldýgým icin  :D..40 dan fazla foto var...yakýnda siteye koyacagým..

saygýlar

NÝVA - 96