ÝSTANBUL-ARTVÝN, ORADAN GERÝYE YÝNE ÝSTANBUL

Başlatan Yevgeni, Mart 25, 2010, 10:30:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

reis28

Yavuzla seyahati boyunca telefonla görüþmelerimiz oldu gezileri gercekten cok güzel geciyor bu sene denk düþmedi aslýnda bu tarihlerde bende karadenizde oluyordum son anda cýkan bir sorun yüzünden gidiþim gecikti seneye kýsmet olursa daha kalabalýk gidelim bölgeye
DURSUN USTA 05364629668

Harun

Alıntı yapılan: reis28 -  Temmuz 08, 2010, 11:27:55
  Yavuzla seyahati boyunca telefonla görüþmelerimiz oldu gezileri gercekten cok güzel geciyor bu sene denk düþmedi aslýnda bu tarihlerde bende karadenizde oluyordum son anda cýkan bir sorun yüzünden gidiþim gecikti seneye kýsmet olursa daha kalabalýk gidelim bölgeye

aynen usta...benim de öncelikli rotalarýmdan burasý
yeter ki zaman ayarlayabilelim...

kocaali

pazar sabahý gidiyorum trabzon'a, oradan rize ve ayder.. 1 hafta oralardayým.. araçla gitmek kýsmet olmadý, umarým seneye takýlabilirim peþinize..
No mud, no fun...

kocaali

þu an Ayder'deyim.. Rize'den buraya çýkana kadar 5 adet niva gördüm, epey tutuluyor sanýrým buralarda :)
No mud, no fun...

yusuf

Sevgili Yevgeni dün Artvin'e varmýþ. Bu sabah dönüþe geçeceðini söyledi. Hedefe doðru son pakurun iPhone kayýtlarýný maillemiþ.

3.100 - 1.000 m rakým arasýnda ine çýka 419 km yol yapmýþlar son etapta.

Verilere bakýlýrsa bir süre sýnýra çok yakýn seyretmiþler.

bymuammer

bende yavuz abiyi bir kaç kez aradým da cevap vermedi yolduydý sanýrým.

Yevgeni

Sabah Artvin'den çýktýk 08:00 gibi. Borçka-Hopa-Rize-Samsun üzerinden Merzifon'a geldik. Bu gece buradayýz. Yarýn dönüþe devam.

Emre ve Okan dolanmaya devam ediyorlar. Gerçi Emre dolaþtýðýmýz rotalarýn ziyadesiyle doyurucu olduðunu düþünüyor. Gelecek yaz yine oralardayýz, bana göre bu gezi kilit adamlarla tanýþma, muhtelif rotalarý gözden geçirme þeklinde geliþti. Off road halinde olmayýz diyordum, olduk. Seneye daha detaylý tarayacaðýz oralarý, Emre ve ben bunda kararlýyýz..

dora

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 08, 2010, 11:25:17
Karadeniz'de sýrtýmýz yere gelmedi. Þahane dostlar edindik, ediniyoruz.
An itibariyle Ýkizdere'ye indik 2300 metre civarýndan. Ýstikamet Anzer, Ýspir, Yusufeli, Artvin. Ardeþen'den Ayder, Kavrun yaptýk. Çamlýhemþin'e dönüp Zilkale yaptýk. Arka amortisörü koparttýðýmdan kelli Ardeþen'e dönmek zorunda kaldýktý. Dostlar anýnda iþi halletti, çaylak yine yola çýktý. Çayeli'nden girip þu anki noktaya ulaþtýk.

Fýrsat buldukça yazarým. Þurasý kesin, gelecek yaz en azýndan ben ve Emre yine buralardayýz..

Duygulandýðýmý ifade etmek istiyorum ben bu rotayý dalardan 18 günde kamplý yürüyerek yaptým rehberimiz 50 yaþýnda bir lazdý ne dediðini anlamadan 18 gün geçirdik.Yýl 1996....saðolasýn abi bizden birisinin oralarda olmasý beni duygulandýrdý kýsmet ya çok sevdiðim bir bölge bir daha gelirmiyim derken þavþatlý bir köy kýzý ile hayatýmý birleþtirdim fýrsat buldukça oralardayýz.......
Niva 1041-firefly-Atlantis

Yevgeni

Volkan, Macahel'de neredeyse kýz isteme durumuna giriyorduk, tesadüfe bak.

Sabah 08:00 gibi Merzifon'dan çýktýk, 14:00 gibi Adapazarý'na geldik. Bugün buradayýz. Çaylak sabit 110-120 km/s yol tepti. Bir yerlerde iç aks körüðünü delmiþiz, burada onu çözdük (Öz Lada yetkili servisi).

Yarýn sabah Ýstanbul'dayýz..

Harun

hadi hayýrlýsý...hoþ geldiniz diyelim...

kýz isteme olayýný biraz açmak lazým kanýmca :D

yusuf

bence kendine deðildir. Daha yeni gezmeye baþladý

colins

Hoþgeldiniz diyelim bizde o zaman en kýsa zamanda görselleri bekliyorun gerçi ben takip ettim hemem hemem hepside çok güzeldi.

Yücel

yavuz abi  hoþ geldiniz diyelim bi hevesle tecrübelerinizi bekliyoruz

Maestro

Hoþgeldin....  yazýlanlarý sanki kendim yaþamýþ gibi okudum.. resimleri en kýsa zamanda görmek isterim...

dora

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 13, 2010, 06:21:07
Volkan, Macahel'de neredeyse kýz isteme durumuna giriyorduk, tesadüfe bak.

Sabah 08:00 gibi Merzifon'dan çýktýk, 14:00 gibi Adapazarý'na geldik. Bugün buradayýz. Çaylak sabit 110-120 km/s yol tepti. Bir yerlerde iç aks körüðünü delmiþiz, burada onu çözdük (Öz Lada yetkili servisi).

Yarýn sabah Ýstanbul'dayýz..

Fotolarý merakla bekliyoruz....
Niva 1041-firefly-Atlantis