ÝSTANBUL-ARTVÝN, ORADAN GERÝYE YÝNE ÝSTANBUL

Başlatan Yevgeni, Mart 25, 2010, 10:30:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Aldým off road tipi, hi-lift jack dediðimiz haytayý.

Bagaja sýðdý, tabi bagaj boþken tabana sýðdýrmak daha kolay.

Marka Netlift. Yerli malý, yurdun malý, sonuçta ayný demir, ayný sistem..

BAHADIR

Hayýrlý olsun. Sýrf merakýmdan soruyorum, fiyat nedir? Sitesini buldum, görsel arýyorum. Jeep çekme halatý varmýþ bu markanýn.

http://www.netlift.com.tr/web_14026_1/product_focus.aspx?category_id=348

Yevgeni

Normal satýþ fiyatý sanýrým 150 TL.
Ben 20 lira daha ucuza buldumdu (sanýrým arkadaþ indirimi)..

krosofrot

HÝÇDURMASAM

krosofrot

Nasý taktýðýn la ilgili resim demek istedim.
halat olarak ne kullanacaksýn onuda bilelim
HÝÇDURMASAM

yusuf

Yevgeni bu sabah yola çýktý. Ona, Ýzmit'e kadar  asker uðurlama töreni yapalým oradan da Ercova'ya geçer kamp yaparýz diye bir planým vardý. Ama hastehanede kalýþ sürem 1 hafta uzayýnca yattý.

Neyse 13:00 gibi konuþtuðumda Mengen'i geçmiþlerdi. Yollarý açýk olsun.

burakbudak

ecirman

TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

cezz

yusuf

Oldukça verimli geciyormuþ yolculuklarý.

Sinop'ta Sinop Offroad kulubü bizimkileri bulmuþ yolda. Müthiþ bir dostluk ve misafirperverlik göstermiþler. Rotalarý vermiþler, Samsun Offroad kulubü ile temasa geçmiþler. Samsunda da onlar karþýlayacakmýþ.

Keyifleri yerinde yani.

MOUNTAINBIKER

abi merhaba,
hayirdir ya sana ne oldu,gecmis olsun yaaaa,bu ara nazar var site uyeleri uzerinde galiba da hayir olsun bakalim.var mi bi emrin.
saygilar.
hur

seyhan

Yavuz abi yolun açýk olsun. Gittiðin yerlere bizlerin de selamlarýný iletmeyi unutma. Kendine iyi bak.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

Harun

Alıntı yapılan: yusuf -  Temmuz 06, 2010, 11:02:45
Oldukça verimli geciyormuþ yolculuklarý.

Sinop'ta Sinop Offroad kulubü bizimkileri bulmuþ yolda. Müthiþ bir dostluk ve misafirperverlik göstermiþler. Rotalarý vermiþler, Samsun Offroad kulubü ile temasa geçmiþler. Samsunda da onlar karþýlayacakmýþ.

Keyifleri yerinde yani.

süper...

Yevgeni

Karadeniz'de sýrtýmýz yere gelmedi. Þahane dostlar edindik, ediniyoruz.
An itibariyle Ýkizdere'ye indik 2300 metre civarýndan. Ýstikamet Anzer, Ýspir, Yusufeli, Artvin. Ardeþen'den Ayder, Kavrun yaptýk. Çamlýhemþin'e dönüp Zilkale yaptýk. Arka amortisörü koparttýðýmdan kelli Ardeþen'e dönmek zorunda kaldýktý. Dostlar anýnda iþi halletti, çaylak yine yola çýktý. Çayeli'nden girip þu anki noktaya ulaþtýk.

Fýrsat buldukça yazarým. Þurasý kesin, gelecek yaz en azýndan ben ve Emre yine buralardayýz..

Harun

iyi yolculuklar ve iyi eðlenceler Yavuz abi...

çok iyi bi kaynak olacak senin edindiðin tecrübe,dostluk ve rotalar...