Doðu karadenizdeydim...

Başlatan dora, Ağustos 16, 2011, 04:20:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Sevgili dostlar ansýzýn geliþen ve çok keyifli geçen karadeniz turundan kareleri sizlerle paylaþmak istiyorum...
Ardeþen devlet hastanesinin bahçesi..

Çaykurun çay alým depolarýndan biri..

Ayder..

Yaþ  90

Görsellerin bir kýsmý kayýp kaçkar zirve gibi bulunca onlarýda sizlerle paylaþacaðým.....
Niva 1041-firefly-Atlantis

Harun

görseller gerçekten çok güzel dora eline saðlýk.

dora

Saðolasýn daha var kaçkar zirveye ait onlara ulaþmaya çalýþýyorum az kaldý......sevgiler.

suat

Geçen ay ben de doðu karadenizdeydim,görseller harika dora kardeþ

BAHADIR

Sizin yüzünüzden Nivamý satýp 5 kapý bir 4x4 almak zorunda kalacaðým. Eþim resimleri görünce ailecek gidelim diye tutturdu. Hadi hayýrlýsý. Çok güzel fotoðraflar, çok güzel yerler. Yediðiniz içtiðiniz sizin olsun, görselleri bekliyoruz.  :)

dora

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Ağustos 17, 2011, 11:34:34
Sizin yüzünüzden Nivamý satýp 5 kapý bir 4x4 almak zorunda kalacaðým. Eþim resimleri görünce ailecek gidelim diye tutturdu. Hadi hayýrlýsý. Çok güzel fotoðraflar, çok güzel yerler. Yediðiniz içtiðiniz sizin olsun, görselleri bekliyoruz.  :)

Bence eþinize kulak verin ve düþün yollara çok keyifli oluyor....

BAHADIR

Dora kardeþim, yollara düþmek konusunda haklýsýn ama Nivadan vazgeçmek zor.  ;)

suat

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Ağustos 17, 2011, 02:43:15
Dora kardeþim, yollara düþmek konusunda haklýsýn ama Nivadan vazgeçmek zor.  ;)
Niva ile daha keyifli olur sn.hekimim baþka 4x4 ten bu keyfi alamazsýn:)))

BAHADIR

Harputlu Usta, ailecek Niva biraz zor, üstelik 2. yoldayken. Sýðmýyoruz diyerek satanlarý þimdi anlýyorum. Bu arada Harput muhteþem bir yer.

krosofrot

Bu tur mükemmel görünüyor, canlý yayýn isteriz.   Ladadan vaz geçmek kolay olduðunda ben geçerim. (seviyorum iþte varmý diyeceðin)
HÝÇDURMASAM

dora

Alıntı yapılan: krosofrot -  Ağustos 18, 2011, 12:06:03
Bu tur mükemmel görünüyor, canlý yayýn isteriz.   Ladadan vaz geçmek kolay olduðunda ben geçerim. (seviyorum iþte varmý diyeceðin)

Yakýþýr Musa abi aynen vazgeçmek zor..

vehbi

sýký resimler dora.. süpersin..
"free as a bird"

Yevgeni

Cide'de Uður Gürsoy dolduruyor 4 kiþi + kendisini Niva'ya, sekiyor Küre Ormanlarý cangýlýnda saatlerce.
Konfor? Kimin umurunda..

BAHADIR

Yavuz Abi, konfor benim hanýmýn umurunda, (Allah bu günümüzden geri býrakmasýn) klimalý araba olmalýymýþ, biraz konfor olmalýymýþ, 5 kapý olmalýymýþ ki rahat inilip binilsin vs vs. Yoksa kendi adýma, Nivam bir tanedir yani. Gerçi hakan Abinin Suzisi de çok güzel ama Niva ilk gözaðrým, satmak durumunda kalýrsam kesin aðlarým arkasýndan.

suat

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Ağustos 17, 2011, 10:41:47
Harputlu Usta, ailecek Niva biraz zor, üstelik 2. yoldayken. Sýðmýyoruz diyerek satanlarý þimdi anlýyorum. Bu arada Harput muhteþem bir yer.
Yani içiþleri bakaný ne emrettiyse o abi bizdede öyle çünki :Dharput güzel gerçekten, ama bayram sonu kýsmetse ist.da ikamet edecem (bir sen eksiktin diyen olabilir)zaten geçici olarak burda ikamet ediyordum.artýk tayfada bizede bir yer olur herhal.Yusuf abi kulaklarýn çýnlasýn sucuðu,mantarý býrak çok güzel çiðköfte yaparým ;D