ön diferansiyel arýzasý yardým

Başlatan murat, Temmuz 24, 2012, 03:38:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murat

selam arkadaþlar
aracý zorladým ön diferansiyel ötmeye baþladý Ok larýn sesinin iki katý bir ses geliyor..Ayna mahruti deðiþimi yapýlacak dediler bilyalar falan komplesi zaten 600 tl olunca komple almaya karar vermiþtim ki acaba masraf etmiþken komplenin yerine kilitli bir yeni bi
r diferansiyel takýlýr mý kaça mal olur diye aklýma geldi.
acil yardýmlarýnýzý ,cevaplarýnýzý bekliyorum

Yevgeni

Masrafýnýz en az 2 katýna çýkar.
Getirisi olur mu? Olur ama bence normal diff ile devam edin..

nivaoffroad

mart ayýnda benimde baþýma gelmiþti ön difi çelik motordan 950 liraya almýþtým ama reis þöyle demiþti
"Yavuzun dedigi dogrudur piyasada bulunan difler bir kac ceþittir hepsi rusyadan gelir gelen parcalarýn bazýlarý yenileme dir ki bunlar cok ucuzdur ve ömürleri baya kýsadýr birde rusyadan gelen kaliteli montaj malzemeleri vardýr bunlar iyidir sorun cýkarmaz fiyatlarýda 550 TL civarýdýr"
bence telefon açýp sana temininde yardýmcý olursa daha ucuza halledersin ben araþtýrmadan orijinal aldým iki katý fiyat ödedim  karar senin

reis28

Kilit ayrý bir parca Ön dif ten önce arka difde faydalý olur siz standart 11/43 oranlý ön dif alýp takýn aracýnýza
DURSUN USTA 05364629668

KARADAG

Dursun usta da bilir (deðiþimi o yapmýþtý) bende 11/43 oaranlý 2006 modelden çýkma dif hem ön hem arka mevcut. 10/43 lerle deðiþmiþtim ihtiyaç dýþý kaldýlar ilgilenirseniz bana özelden bilgi verebilirsiniz
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.