ve yine yababilecegimizin en zorunu yaptýk ön defransiyel pert

Başlatan mehmet22, Mart 15, 2012, 08:25:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

giosué

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

giosué

hýmm 215 taban dönüslerde sürtme vs direksiyonda aðýrlaþma oluyormu abi uzun vadede arazide yürüyeni yorabilir mi acaba dikkat etmek lazým 

mehmet22

diresiyon normala göre biraz sert  aktarým organlarýný yorma olabilir zaten sýk sýk bir yerleri kopardýgýmýz icin genelde altta deyiþmeyen yenilenmeyen biþe kalmýyor..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

giosué

Doðrudur abi bu standartý aþýnca olan olay çok doðru lastýk ebadýna baktým senýn  yuzde 3,3 civarý aþýyosun standartý ama taban çok geniþ yav niva için lastýklerde pek guzel tabý eskýyene kadar kalýr heralde ama deðiþtirirken ince taban en fazla 195 yanaðý da 80 yok ama piyasada 75 falan kalýn tutmak da fayda var kanýmca

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

karakeçi67

mehmet difransiyeli daðýtmadan kýsa bir süre önce yanlýþ hatýrlamýyorsam kopan saplamalarý yeniden kaynattýrýp diþ açtýrmýþtýn
bu difransiyelin perte çýkmasý açýlan diþlerin tam yerinde olmamasýndan veya buna benzer bir sebebten olabilirmi?
bunu neden soruyorum, benim kopan kulaklak daha öncede bir kaç sefer iþlem görmüþ bu sebeble artýk düzen tutmasý zor görünüyor ve ustam derki oraya aynen sendeki gibi yeni parça kaynatýlýp diþ açýlacak buda tam yerine açýlamazsa problem çýkar.
bu arada baþka konuda açýp yardým isteyeceðim ama burayada yeri gelmiþken yazayým benim keçiye ön difransiyel boþ kutu bulabilirmiyiz
saplamalar tutmuyor artýk bu sebeble boþ kutu lazým
Murat 1972
kara keci 1991

mehmet22

murat abi hic uðraþma  komple al derim   en kolayý en ugraþsýzý
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN