ve yine yababilecegimizin en zorunu yaptýk ön defransiyel pert

Başlatan mehmet22, Mart 15, 2012, 08:25:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

karakeçi67

Murat 1972
kara keci 1991

suat

Mehmet kardeþ nasýl bir zorlamayla daðýldý biraz bahsedebilirmisin.?

sonata007dr

çok geçmiþ olsun. gelen buna gelsin. bende yenilesem mi diyorum diferansilelleri, bunun 10 43 lük olaný satýlýyormu yoksa içi açýlýp deðiþmesimi gerekiyor. birde ön 10 43 olunca arkayýdamý deðiþmek gerek?

mehmet22

Alıntı yapılan: sonata007dr -  Mart 16, 2012, 04:20:47
çok geçmiþ olsun. gelen buna gelsin. bende yenilesem mi diyorum diferansilelleri, bunun 10 43 lük olaný satýlýyormu yoksa içi açýlýp deðiþmesimi gerekiyor. birde ön 10 43 olunca arkayýdamý deðiþmek gerek?

olmasý lazým var yani
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Ayna mahruti ön ve arkada ayný olmalý, yani biri deðiþiyorsa diðeri de deðiþir (diþli oraný anlamýnda, yani biri 10:41 ise diðeri de ayný olmalý, 10:43 ise diðeri de 10:43)..

mehmet22

Alıntı yapılan: Harputlu23 -  Mart 16, 2012, 04:18:09
Mehmet kardeþ nasýl bir zorlamayla daðýldý biraz bahsedebilirmisin.?

gece olmasaydý foto cekecektimde yer orman ici  dik ve kanala düþürdüm  orada cok zorladýk   ondan oldu ama tek arkalar la bile yýrttýra yýrttýra yinede sanayiye kadar geldik o camurun icnden tabi yaklaþýk 2  3 saat civarý
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

ibrahim usta baþladý akýslarý temizlemeye  kýsaca ÝBO

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

2 günlük camur lastikler ve camurluk iclerinde kurumuþ

helozon ve beþikler her yer camur krumuþ

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Almanyalı

mehmet gecmiþolsun iþler biraz yogun nete giremedim kusura bakma benimde arkada ön de 9 40 vardý haftaiçi arkayý dagýttýk þaftý söktük öyle geziyoz keþke 10 43 ayna mahruti kullansaydýn farka inan þasýrýrdýn kolay gelsin

mehmet22

evet aklýma geldi  10-43  SOYDAN ABÝÝÝ    
sagolsun  dursun ustayý aradým durumunu ona danýþarak aldým 11 43 cýktý önden  bildigim  ön ve arka 2  sininde  ayný olmasý lazýmmýþ yani arkada deyiþmesi gerekirdi  ona gecseydik ..

buradan dursun ustayada cok tþk ler  ( REÝS28 ) hic tanýmadýgý görmedigi taktirde telefon ile yardýmcý oldu sagolsun  sonsuz tþkler ustamm..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

aracýmýz 2 gün misafir olduðu acilde dif beklerken yavru þanzuman söküldü ve bakýmý temizliði contalarý ve yaðlarý yenilendi tekrar takýldý..

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN