Niva Orjinal Jant + Lastik

Başlatan wishmaster, Eylül 13, 2013, 11:35:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wishmaster

Öncelikle Niva'nýn orjinal jantlarýný arýyorum. Lastiklerle beraber de olabilir.

diveryns

Alıntı yapılan: wishmaster -  Eylül 13, 2013, 11:35:50
Öncelikle Niva'nýn orjinal jantlarýný arýyorum. Lastiklerle beraber de olabilir.
bende 4 tane  orjinal jant var lastiklerle beraber celik jant ve lastikle degistirmek istiyoum lastikler dort mevsim cok iyi durumdalar.

Niva67

Alıntı yapılan: diveryns -  Şubat 02, 2015, 02:30:08
bende 4 tane  orjinal jant var lastiklerle beraber celik jant ve lastikle degistirmek istiyoum lastikler dort mevsim cok iyi durumdalar.

PM. attým

diveryns

Alıntı yapılan: diveryns -  Şubat 02, 2015, 02:30:08
09.02.2015 mrhaba arkadaslar lastiklerin durumu iyi yazmistim ama bu gun bir tanesinde ic kisimda sanirsam egsoz tamirati sirasinda kucuk bir yanik olusmus belki baska bir sekilde oldu ama aklima sadece egsoz yaptirdigim zaman olmustur olabilecegi geliyor degerlendirmelerinizi bunuda goz onunde bulundurarak yapiniz.

burak_oz

diveryns

satilik degil. cunku kullaniyorum su an. celik jant ve lastikleri ile takas yapmak istiyorun. satarsam arabayi sehpaya almam gerekecek  :-)

ozdemirayhan

belki çok geç ama acaba jant ve lastikleri bulabildiniz mi ? Bende elimdeki çelik jant ve geniþ lastikleri takas usulü deðiþtirmek istiyorum..